Bütün yıl çalışan çocuklarınıza en güzel karne hediyesi yine Çilek?ten geliyor. Haziran boyunca, ?yüzde 25 Çilek Özel İndirimine ek olarak, fırsat ürünlerinde +yüzde 25?e varan ekstra indirimler sunan Çilek, çocukların ve gençlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Stoklarla sınırlı bu kampanyada, üstelik World?e Özel Peşin Fiyatına 12 Taksit imkanı da bulunuyor.

Özel ve trendy tasarımlarıyla çocukların ve gençlerin ortak zevki haline gelen Çilek? in yaz kampanyası, çocuklarına en güzel karne hediyesini arayan ailelere de birbirinden farklı alternatifler sunuyor. İsterseniz çocuğunuzun odasını A?dan Z?ye yenileyebilir veya tek bir dolap, tek bir çalışma masası, halıdan perdeye, puftan sandalyeye, yatak örtüsünden nevresim takımına kadar şık ve özel tasarım aksesuar ürünleri ile çocuğunuzun odasında sihirli dokunuşlar yapabilirsiniz.

Anti bakteriyel ve anti kanserojen ürünleriyle kalite, güvenlik ve çevre konusunda Avrupa Birliği standartlarında üretim yapan Çilek bugün dünya çapında 2 milyondan fazla çocuğun odasını süslüyor.