Özden Aslan, ZZor İnsanlarla Zorlanmadan Baş Etmek adlı kitabında olduğu gibi, yine üç farklı zor insan tipiyle baş etmenin yollarını, yeni kitabı “İşte Zor İnsanlar”da anlatıyor. Yazar, yaşamın içinden örneklerle zenginleştirdiği anlatımı ile okuyucuya eğlenceli bir rehber sunuyor. Zor insanları yönetmeyi öğrenmenin yolu bu kitabı okumaktan geçiyor.

Kitabı okuyanlar ne dedi?

Dinçer Maden: İşte Zor İnsanlar, yarattığı beklentiyi tamamen karşılıyor. Çevremizde mutlaka bir Demir, Engin Bilgin, Dr. Hüsnü veya Nurcan vardır. Böyle kişilerle baş etmenin akıl oyunlarıyla dolu yolları bu kitapta. Zaman zaman güldüren, güldürürken de öğreten harika bir kitap.

Hüma Oktay: Harikaydı, bir solukta okudum. Öyküler, eğitici ve etkileyici; kendinizden bir parça buluyorsunuz. ?Bu kişiye böyle davranırsam baş edebilirim? diyorsunuz ve ders çıkarıyorsunuz. Kitap, insanın ufkunu genişletiyor, bakış açısını yeniliyor.
Özkan Bikiş: Kitap gerçekten çok güzel ve sürükleyici. Hizmet sektöründe çalışan biri olarak bu kitabı ısrarla tavsiye ederim. Şirketler, tüm personellerine okutmalı. Böylece çalışanlar zor durumda kaldıklarında ne yapacaklarını öğrenir.

Bu kitabı; çocuklar, çocuk gelişim uzmanları, öğretmenler ve aileler okuyup beğendi.

İşte Zor İnsanlar
Yazar Adı:Özden Aslan

Alt başlık: Ben Bilirim – Şikâyetim Var – Dost Musun, Düşman Mı?
Yayınevi: Elma Yayınevi
Sayfa sayısı: 232