T-Bank bünyesinde Eğitim Bölümü tarafından Aralık 2007?den itibaren periyodik olarak düzenlenen Gelişim Seminerleri?nin Mart ayı konuğu ünlü sanatçı Müjdat Gezen?di.

Çalışanlarının kişisel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla Gelişim Seminerleri düzenleyen T-Bank, Mart ayında Türk tiyatro ve sinemasının usta oyuncusu, kendi adını taşıyan sanat okuluyla yüzlerce gence oyunculuk eğitimi veren mizah sanatçısı Müjdat Gezen ile  ?Yüz Yüze Mizah? başlıklı bir sohbet gerçekleştirdi.

T-Bank Genel Müdürü Dinçer Alpman, ?Hoş geldiniz? konuşmasında, Türkiye?nin yetiştirdiği en büyük sanatçılardan biri olan Müjdat Gezen?i ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğunu vurguladı.

?Yüz Yüze Mizah? adlı seminerde Müjdat Gezen, oyunculuk yaşamından ilginç anekdotlar anlattı, oyunculuk sanatının keyifli ve zor yanlarından söz etti, birlikte oynadığı sanatçıları sevgiyle yad etti.  Gezen, kendisine yöneltilen sorulara esprili yanıtlar vererek T-Banklıları hem güldürdü, hem de düşündürdü. Sanatçı, ?Tekrar dünyaya gelsem oyuncu olmak isterim. İnsanı insana insanla anlatan ve insanca anlatan bir sanattır oyunculuk sanatı? diyerek bin bir zorluğa karşın mesleğine duyduğu sevgiyi dile getirdi.

?Yüz Yüze Mizah? T-Banklılar için unutulmayacak bir seminer olarak yerini aldı.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir yanıt yazın