İstanbul Proje Yönetim Derneği?nin (İPYD) düzenlediği 12. Uluslararası Proje Yönetim Kongresi Dinamikler 2011’in bu seneki teması ?Çok Uluslu Projeler? olacak. Türkiye’de ve dünyada Proje Yönetiminin yönünü ve geldiği noktayı, sektör ayırımı olmaksızın proje yönetimi disipliniyle çalışan tüm katılımcılara aktaracak.

Türkiye?nin ilk ve tek uluslararası proje yönetimi kongresi olma özelliğini de taşıyan Dinamikler 2011 ile birbirinden farklı sektörlerde gerçekleştirilen Çok Uluslu Projelerin,  deneyim ve zenginliklerini kazanabilirsiniz. Kongrede üç ayrı salonda kırkın üzerinde genel ve paralel oturumlarda seçkin yerli ve yabancı konuşmacılar bilgi teknolojileri, telekom, inşaat, finans, savunma, enerji  gibi farklı sektörlerde ?Çok Uluslu Proje?  deneyimlerini paylaşacaklar.

Değişik sektörlerden beş yüze yakın aktif proje yöneticisi ve üst düzey yöneticiyi buluşturacak Dinamikler 2011?in konuşmacıları arasında Havelsan CEO? su Dr. Faruk Yarman, Ulaştırma Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Talat Aydın, Başbakanlık E-Devlet Danışmanı Recep Usalan, Akbank IT Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Özlü, The Institute Of Risk Management Başkan Yardımcısı Chris Charman olacak.

Dinamikler Kongresinin bu yılki sponsorları arasında Microsoft Türkiye, Kokteyl, Koray İnşaat, Trimline, Mentor, Yapı Merkezi, Kasso Mühendislik ve Rota Bilgi Teknolojileri yer alırken;  arkiteracom, PMForum, PM World Today, PMI College of Performance Management ve Türkiye Bilişim Derneği ise destek veriyor.

Dinamikler nedir?

Dinamikler, İstanbul Proje Yönetim Derneği?nin her yıl düzenlediği Türkiye?nin tek uluslararası proje yönetimi kongresidir. On iki senedir düzenlenen kongre, her sene saygın yerli ve yabancı konuşmacıları, sektörde proje yönetimi konusunda çalışan profesyonellerle bir araya getirmektedir. Geniş bir katılımcı kitlesine hitap eden kongrenin amacı, proje yönetiminde profesyonellik ve kaliteyi, etik kurallar çerçevesinde, geniş ölçüde kabul görmüş dünya standartlarını temel alarak, mesleki gelişim sağlamaya katkıda bulunmak ve bu standartlar çerçevesinde çalışmaya ilgi duyan profesyonelleri bir araya getirip tanıştırmaktır.sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir yanıt yazın