DFM Türkiye, ailelerin araç ihtiyacına DFM Succe (Sükse okunuyor) modeli ile konforlu ve hesaplı bir karşılık veriyor. DFM Succe bluetooth özelliği ile birçok ihtiyacınıza cevap verecek donanımı bir arada sunuyor.

DFM Türkiye, XXL aile aracı DFM Succe modeli geniş ailelerden tam not alıyor. Sürgülü kapıları, otomatik arka camları, her türlü konfor ve kalite ihtiyacına cevap veren donanıma sahip DFM Succe, yüksek performans ve az yakıt tüketimi sayesinde ailelerin gözdesi.

Modern tasarımı, rakiplerine oranla sahip olduğu zengin donanım seçenekleri ve geniş iç hacmiyle kendi segmetinde 1 numara olmaya aday DFM Succe, yüksek yol tutuşu ile güven veriyor.

Teknoloji artık lüks değil

DFM Succe, gelişmiş multimedya donanımıyla da teknoloji tutkunlarını kendisine hayran bırakıyor. Araç kullanırken telefonla rahat konuşmanın yanında güvenli sürüş imkanı da sağlayan DFM Succe ile, yolculuk yaparken konforlu ve güvenli bir şekilde iletişim kurulabileceksiniz. Ayrıca, bluetooth ile telefonunuzdaki MP3 müzikleri de dinleyebilirsiniz.

DFM Succe?de bluetooth özelliğini kullanabilmek için, telefon değiştiğinde araç kitini de değiştirmek gerekmiyor. Sistemin bütün telefon modellerine uyumluluğu sayesinde, markası ne olursa olsun yeni telefonda da Bluetooth özelliği olması yeterli.

Lükse dair bilinenlerin son noktası: DFM Succe

DFM?nin kısa ve uzun yolculuklarda otomobillerde en çok aranan konfor ve sürüş keyfini geniş otomobil düşkünü ailelere sunduğu DFM Succe modelinde, katlanabilir arka koltuklar gibi fonksiyonel ve pratik çözümleri sayesinde bagaj bölümünün hacmi arttırılabiliyor.

Lükse dair bilinenlerin ötesinde tüm özellikleri içeren ve müşterilerine kendi segmentinde birinci sınıf hizmet veren DFM Succe, 23.990 TL anahtar teslim fiyatı ile alıcılarının beğenisine sunuluyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

One thought on “Bereketli işiniz, bir de SUCCE’niz olsun…”

Bir yanıt yazın