Açık havada zihni açılan reklamcılar, MediaCat Dergisi?nin?Açıkhava, bol fikir!? sloganıyla açtığı MediaCat Out of Home Awards?da ödüllendiriliyor. Bu yıl 5.?si düzenlenen yarışmaya başvurular 25 Mart Cuma gününe kadar uzatıldı.

MediaCat dergisinin açıkhava reklamcılığının en iyilerini ödüllendirmek için 4 yıl önce başlattığı Açıkhava Reklam Ödülleri bu yıl MediaCat Out of Home Awards adıyla devam ediyor. Dileyen tüm ajanslar, 25 Mart Cuma gününe kadar 1 Ocak 2010? 31 Aralık 2010 tarihleri arasında ilk kez yayınlanmış ya da uygulanmış olan, özgün Açık hava reklamlarıyla www.mci.com.tr/outofhomeawards2011 adresine başvurabilir.

Platform üyeleri,reklâm yaratıcıları ve açıkhava mecra pazarlama şirketleri, açıkhava ajansları, reklâmveren firmalar ve yan/destek sektörlerin temsilcilerinden oluşacak 19-21 kişilik jüri, 19 Nisan?da toplanarak Açıkhava reklamcılığının yıldızlarını belirleyecek. Ödül almaya hak kazanan reklamcılar ödüllerini 12 Mayıs 2011 tarihinde alacak. Açıkhava reklâmı tasarlayan, uygulayan ve üreten tüm firmalar ile reklâm ve medya ajanslarına açık olan yarışmada, adaylar, yaratıcılığın yanı sıra reklâm verenin başarısına sağladıkları katkıya göre de değerlendiriliyor.

Şehir Işıkları ve Matadoor tarafından co-sponsorluğu, Next Generation Media tarafından Dijital Kategori Sponsorluğu ve Saha Medya tarafından da Araç Giydirme Sponsorluğu üstlenilen yarışmada, En İyi Açıkhava Reklamı ve En İyi Açıkhava Kampanyası ödüllerinin yanı sıra format, ambient ve uygulama kategorilerinde olmak üzere toplam 22 farklı ödül verilecek.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir yanıt yazın