Exper ve TTNET Sağlık Bakanlığı?na bağlı 320 bin personeli en yeni teknolojiye sahip bilgisayar ve hızlı internetle tanıştırmak için yeni bir kampanya başlatıyor. Sağlık çalışanları cazip fırsatlarla Exper masaüstü ve dizüstü modellerine, indirimli TTNET ADSL paketleri üzerinden kredi kartı olmaksızın sahip olabilecek.

Lider ve yenilikçi bilgisayar üreticisi Exper, ?bilgisayar sahibi olmayı teşvik eden? kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Her yeni ürününde bilgisayar tutkunlarını en iyi teknoloji ile buluşturan Exper, TTNET ile ortaklaşa düzenlediği kampanya kapsamında, 320 bin Sağlık Bakanlığı personelini uygun fiyata dizüstü ve masaüstü bilgisayar sahibi yapacak.

Sağlık personeli, kampanya kapsamında, Exper?in rakipsiz özelliklerine sahip 3 notebook, 1 netbook ve 2 masaüstü bilgisayara, kredi kartı kullanmadan TTNET faturası üzerinden 24 ay veya 36 ay taksitli ödeme seçenekleri ile ulaşabilecek.

Hızlı internete karizmatik Exper’lerle terfi edin

Türkiye genelindeki tüm Sağlık Bakanlığı personelini kapsayan ve 30 Mayıs 2011?e kadar sürecek olan kampanyada göz kamaştıran tasarımı, güçlü donanım özellikleriyle maksimum mobilite keyfi sunan Exper Karizma RA13A notebook ayda 28,99 TL’ye, Karizma RX88C ayda 39,99 TL’ye, ince ve stil sahibi tasarımı ile kendine hayran bırakan Exper Style NX50B netbook ise ayda 15,99 TL?ye 36 ay taksit fırsatıyla satışa sunuluyor. Aile hekimlerine özel olarak 6 aylık yazılım hediyeli Exper Karizma RX80A notebook ise ayda 45,99 TL taksitle satın alınabilecek.
Exper’siz ev kalmayacak

Esnek ödeme koşullarıyla Sağlık Bakanlığı personelinin sahip olabileceği bir diğer bilgisayar ise Exper Active DA11A, kullanıcısını maksimum performansa aylık 24,99 TL?lik taksit seçeneğiyle ulaştıracak. Yüksek performans ve oyun tutkunlarının da unutulmadığı kampanyada, gelişmiş multimedya özelliklere sahip olan Exper Diamond DX88C, ayda 34,99 TL taksit imkanıyla yeni sahiplerini bekliyor olacak. Kampanyadan faydalanmak ve daha fazla bilgi almak isteyen sağlık personeli ürünlerin teknik özelliklerini http://www.exper.com.tr/saglikkampanyasi.aspx adresinden, TTNET ADSL tarife bilgilerini ise www.ttnet.com.tr adresinden takip edebilecek.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir yanıt yazın