Toshiba Elektromak yılın ilk bayi toplantısını 25-27 Şubat 2011 tarihleri arasında Antalya Baia Otel?de gerçekleştirdi. Pazar beklentilerinin, 2010 sonuçlarının ve 2011 hedeflerinin paylaşıldığı toplantıya Toshiba adına, Bölge Yöneticisi Vaishali Doshi katılım sağladı. Kırküç bayi yöneticisi ile birlikte gerçekleştirilen toplantı, Toshiba Genel Müdürü Yoshida Minoru’nun mesajının okunmasıyla başladı. Başarı dileklerinin paylaşıldığı mesajın ardından 8 senedir EMEA Bölge Müdürü olan Takeshi Kimura’nın veda mektubu okundu.

Elektromak’ın 2011 pazar hedefleri, Toshiba’nın Türkiye pazarı beklentileri ve 2010 pazar sonuçlarının paylaşılmasıyla devam eden toplantıda bayilerin gözünden küresel ekonomik ve siyasal gelişmelerin lokal etkileri üzerinde duruldu. Özellikle doğrudan satış pazarında yakalanan trendi yükseltmek, orta ölçekli ürünler grubundaki liderliği geliştirmek, yüksek hızlı ve renkli pazar segmentinde geçmiş döneme göre gösterilerin başarının devamının getirmek için yapılacaklar vurgulandı. Toplantı; Moni-Marketingofnonstopinnovation?ın reklam ve tanıtım çalışmalarını içeren sunumun ardından, bölge yöneticilerinin pazar bilgilerini paylaşması ile devam etti.

Elektromak açısından yeni bir döneme geçişin ilk uygulamalarının tanıtıldığı toplantıda, 2010’un en başarılı 10 bayisisi ödüllendirildi. Ödül alan bayiler;   Ankara- Kuzeyman, –  Trabzon- Sistem,   Trabzon- Kuzeyman, Mardin- Beşir Çakar, Siirt- Etap Elektronik, KKTC- Metin Yankutan, İzmir ? Egetek, Rize- Kuzeyman, İstanbul- Elektromak Pazarlama, Kocaeli- KDS oldu.

Bu güzel gecenin en hüzünlü anı, Elektromak ailesine yıllardır abilik eden Hüseyin Tümer’in artık veda edeceğini, emekliliğe doğru yelken açtığını ifade etmesi oldu.  Yapılan slaytshow gösterisi, tüm katılımcılara duygu dolu anlar yaşattı.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir yanıt yazın