2005 yılından bu yana Xerox yazıcı ve tüketim ürünlerinin dağıtımını yapan Arena Bilgisayar, 2010 yılı içerisinde gerçekleştirdiği pazar geliştirme çalışmaları ve en yüksek satış hacmini yakalayan distribütör olması nedeniyle Xerox’un geleneksel “Yılın Distribütörü” ödülüne layık görüldü.

Arena Bilgisayar kurulduğu 1991’den bu yana pazara sunduğu geniş ürün yelpazesi, lojistik ve finansal hizmetler ve yaygın dağıtım ağı ile Türkiye’de teknolojinin yaygınlaşmasına liderlik ediyor.

Arena Bilgisayar’ın Yazıcı & Yazılım Bölüm Müdürü Atıf Büyüksoy, konuyla ilgili olarak ?2005 yılından itibaren Xerox ile sürdürdüğümüz güçlü bir iş ortaklığımız var. Hedefimiz, 20 yıllık tecrübemiz ve güçlü kanal yapımız ile 2011 yılında da Xerox’un müşteri yaygınlığını artırmak ve katma değer sağlamak. Yazıcı pazarı, dünyada ve Türkiye’de çok fonksiyon alanında artan bir trend ile büyümekte ve pazarın önemli bir bölümünü lazer teknolojisi yönlendirmekte. Lazer kanadında etkinliği ve marka imajının gücü tartışmasız olan Xerox ile çözümler üretmeye, katma değer yaratmaya devam edeceğiz. Her zaman olduğu gibi amacımız tüketicilerin ve işletmelerin maliyetlerini doğru yönetmesi olacak. İş ortaklıkları, destekleri ve bu yıl da Arena?ya layık gördükleri ödül için Xerox?a teşekkür ederiz? dedi.