Kurban Bayramı öncesinde nakit ihtiyacına çözüm yine ING Bank?tan geliyor.

ING Bank, müşterilerine yenilenen Kredi Butik paketleri ile yüzde 0.75?ten başlayan faiz oranlarıyla sabit masraflı 100 bin TL?ye kadar kredi kullanma şansı veriyor.

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmak amacıyla ING Bank, Kredi Butik paketlerini yeniledi. Kampanya kapsamında müşteriler yüzde 0.75?ten başlayan düşük faiz oranı ve sabit masrafla, 100 bin TL?ye kadar kredi kullanabilecek.

Ayrıca yine Kredi Butik paketlerinde kredilerini masraf ödemeden kullanmak isteyen müşteriler için yüzde 0.99 faiz oranından başlayan kredi seçenekleri bulunuyor.

Kredi Butik paketleri ile müşterilerine akılcı çözümler sunan ING Bank yenilediği Kredi Butik paketleri ile müşterilerine hem yeni kredi kullanma imkanı sunuyor hem de www.ingbank.com.tr adresinden ve ING Bank şubelerinden yapılan ING Kredi Tasarruf Testi ile müşterilerine mevcut kredi ve kredi kartı borçlarını transfer edip, uygun faiz ve ödeme koşullarından yararlanma şansı veriyor.

ING Kredi Tasarruf Testi ile müşteriler mevcut ve yeni alacakları tüm kredileri tek bir planda toplayıp, masrafsız Kredi Butik paketleri ile diledikleri takdirde tüm taksit ödemelerine bir, iki ya da üç ay sonra başlayabiliyorlar.sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir yanıt yazın