Ev tekstili sektörünün öncü firması English Home, 50. mağazasını Beykent?te bulunan Perla Vista Alışveriş Merkezi?nde açtı. Türkiye genelinde 19 ilde 50 mağazayla ev tekstiline estetik bir bakış açısı getiren English Home, 2010 yılı sonu itibariyle 60 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Yeni açılan 400 metrekare mağaza ile birlikte toplam satış alanı 13 bin metrekare?ye ulaşan English Home, 19 ayrı ilde 270 personel ile hizmet veriyor.

2011’de hedef 100 mağaza

English Home Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Taşkın hedeflerinin yılsonunda 60, 2011 yılında da 100 mağaza olduğunu ve hızlı bir şekilde büyümeye devam edeceklerini belirtti. Taşkın, ?English Home?un bu kadar tanınması ve ürünlerimizin tercih edilmesinin nedeni; mağazalarımızdan memnun olarak ayrılan, evlerinde estetik ve şık bir tarz yaratmak isteyen müşterilerimizdir? dedi.

Servet harcamadan evlerinize şıklık getirin

English Home olarak; şık ve modern ev tekstili ürünlerini, piyasadaki ürünlerin çok altında fiyatlarla tüketiciye sunduklarını dile getiren Ali Rıza Taşkın, ?Evlerinde, bir dokunuşla bambaşka bir tarz yaratan ev hanımları, yarattıkları bu şıklığa servet ödemedikleri için kendilerini şanslı hissediyor? diye konuştu.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir yanıt yazın