Müşterilerinize, konuklarınıza ya da çalışanlarınıza daha akılda kalıcı, kişisel gelişimleri ve iş-yönetim anlayışlarına daha katkıda bulunucu bir uygulamaya imza atmak istemez misiniz? Bayramlar ya da yılbaşında hemen bu kararınızı gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü, şirketlerin çalışanlarını kitap okumaya özendirmek amacıyla bir kitap evi tarafından kurumlara toplu kitap satışında özel indirim fırsatı sunuluyor.

Elma Yayınevi, İzgören Yayınları Genel Müdürü Gaye Dinçel, kitap fiyatlarında yüksek indirimler yaparak daha çok insanın kitap okumasını özendirmek istediklerini söyledi. Bu amaçla özel indirimler sağlayan bir kampanya başlattıklarını belirten Dinçel, “Şirketler, çalışanlarına özel günlerde çiçek gibi geçici ve pahalı hediyeler veriyorlar. Bunun yerine kalıcı ve çalışanların gelişimine katkı sağlayacak bir kitabı hediye olarak seçmelerini öneriyoruz” diye konuştu.

Şirket yöneticilerinin bir kitabı okuyup beğendiğini çalışanlarına toplu olarak hediye etmek istediğini dile getiren Dinçel, “‘Kampanyamızı duyunca şirket olarak alıyorlar. Bizim örnek kitap gönderdiğimiz şirketlerden de talep gelebiliyor. Sonuç olarak kampanyamızdan yararlanıyorlar. Kurumlara toplu kitap satışında özel indirim fırsatı sunuyoruz. Örneğin 50 adet ve üzeri alımlarda yüzde 40’dan, bin adet ve üzeri özel baskılarda yüzde 45’ten başlayan indirimler sağlıyoruz” dedi.

Yüksek satışlara ulaşan kişisel gelişim ve iş-yönetim alanındaki kitapları firmalar için özel baskı haline de getiren yayınevi, bu özel baskıda şirket yöneticisinin yazacağı bir önsöz ve şirkete özel kapak tasarımıyla sunulabiliyor.sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir yanıt yazın