Küçük işler büyük sonuçlar doğuruyor. Konya’da faaliyet gösteren Artı Makina Kimya Firması; halı sıkma, oto yıkama, jetonlu köpük makinesi, jetonlu oto yıkama makinesi ve jetonlu oto süpürge makineleri ile yeni iş kurmak isteyenlere ve petrol istasyonlarına fırsatlar sunuyor. Maliyetlerin düşürülmesini sağlayan yöntemler geliştiren firma; müşterilerinin “1 TL’ye aracınızı yıkayın” kampanyasını başlatmalarını sağlamak amacıyla, ürettikleri makinalarında yıl sonuna kadar indirime gitti. Artı Makina Kimya Firması yetkilisi Muhittin Uçan, “Firmamız; halı sıkma makinaları, halı yıkama makinaları, sıcak soğuk basınçlı oto yıkama makinaları, halı ve koltuk yıkama makinaları, 3 motorlu oto temizlik makinası, kompresörler, rottest yıkama makinaları satış ve servisi  ile hizmet veriyor.  20 yıldır Avrupa’nın kullandığı jetonlu otomatik yıkama makinaları firmamız tarafından Konya’da üretiliyor. Jetonlu oto süpürge, jetonlu oto yıkama ve jetonlu oto köpük olmak üzere üç çeşit otomasyonla hem müşteri memnuniyeti sağlıyoruz, hem de ücretsiz yıkama maliyetlerini işletmeler açısından avantajlı hale getiriyoruz” dedi.

Otomasyon makinalarının özellikle petrol istasyonlarına büyük kolaylık sağladığına dikkat çeken Muhittin Uçan, “Ülkemizde hızla yaygınlaşan sistemi isteyen işletmelere, biz gelip kuruyoruz. 15 gün deniyor ve hiç bir ücret talep etmiyoruz. Müşteri kazanmadığına inanıyorsa makinalarımızı geri alıyoruz. Yani denemesi bedava. Biz yüzde 100 kazançlı bir sistemle işletmecilerimize tavsiyede bulunuyoruz” diye konuştu.

Firma “1TL’ye aracınızı yıkayın” kampanyasına destek veren işletmeler için otomasyon sistemlerinde, yıl sonuna kadar indirim uygulayacak.

Firma ile “artimakinakimya@hotmail.com” mail adresi ile iletişim kurulabilir.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

3 thoughts on ““1 TL’ye aracınızı yıkayın” diyecek yatırımcı aranıyor”

  1. Projesini tamamlamak üzere olduğumuz Türkiye?de çok acil ihtiyaç olan, pazarı % 60 ihracat %40 yurt içi piyasası olan, ayrıca Türkiye?de sadece bir tane fabrikası bulunan, ciddi yatırım düşünen, büyük düşünen, ufku açık olan, takriben 4.000.000 TL. ( dört trilyon ) civarında bir yatırım yaparak iş ortağımız olacak yatırımcı aranıyor. Projemizin toplam tutarı 10.000.000 TL. ( on trilyon) civarındadır. Proje konusunda ancak yüz yüze gelindiğinde kişi yada firmaların bu finansı sağlayabilecek gücü olduğuna kanaat getirilince bilgi paylaşımında bulunulacaktır.
    Saygılarımızla irtibat telefon 0 532 504 64 91

  2. bölge bayiliği alabilmemiz için ne yapmamız gerekiyor…?

  3. Yukaruda makalesi haberi yazılı olan firma bahsetttiği gibi değil yakınen tanıyorum ben.Satışını yaptığı makinelere servis vermiyor ve çok arıza yapıyor.Firma o kadar çok eleman değiştiriyor ki şaşarsınız çünkü mğşteri memnuniyeti sıfır..Halkın kandırılmasına gerek yok…

Bir yanıt yazın