Küçük işler büyük sonuçlar doğuruyor. Konya’da faaliyet gösteren Artı Makina Kimya Firması; halı sıkma, oto yıkama, jetonlu köpük makinesi, jetonlu oto yıkama makinesi ve jetonlu oto süpürge makineleri ile yeni iş kurmak isteyenlere ve petrol istasyonlarına fırsatlar sunuyor. Maliyetlerin düşürülmesini sağlayan yöntemler geliştiren firma; müşterilerinin “1 TL’ye aracınızı yıkayın” kampanyasını başlatmalarını sağlamak amacıyla, ürettikleri makinalarında yıl sonuna kadar indirime gitti. Artı Makina Kimya Firması yetkilisi Muhittin Uçan, “Firmamız; halı sıkma makinaları, halı yıkama makinaları, sıcak soğuk basınçlı oto yıkama makinaları, halı ve koltuk yıkama makinaları, 3 motorlu oto temizlik makinası, kompresörler, rottest yıkama makinaları satış ve servisi  ile hizmet veriyor.  20 yıldır Avrupa’nın kullandığı jetonlu otomatik yıkama makinaları firmamız tarafından Konya’da üretiliyor. Jetonlu oto süpürge, jetonlu oto yıkama ve jetonlu oto köpük olmak üzere üç çeşit otomasyonla hem müşteri memnuniyeti sağlıyoruz, hem de ücretsiz yıkama maliyetlerini işletmeler açısından avantajlı hale getiriyoruz” dedi.

Otomasyon makinalarının özellikle petrol istasyonlarına büyük kolaylık sağladığına dikkat çeken Muhittin Uçan, “Ülkemizde hızla yaygınlaşan sistemi isteyen işletmelere, biz gelip kuruyoruz. 15 gün deniyor ve hiç bir ücret talep etmiyoruz. Müşteri kazanmadığına inanıyorsa makinalarımızı geri alıyoruz. Yani denemesi bedava. Biz yüzde 100 kazançlı bir sistemle işletmecilerimize tavsiyede bulunuyoruz” diye konuştu.

Firma “1TL’ye aracınızı yıkayın” kampanyasına destek veren işletmeler için otomasyon sistemlerinde, yıl sonuna kadar indirim uygulayacak.

Firma ile “artimakinakimya@hotmail.com” mail adresi ile iletişim kurulabilir.