T-Bank bünyesinde çalışan memnuniyetini artırmaya yönelik faaliyetlerde bulunan T-Kulüp tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Fotoğraf Yarışması?nda dereceye giren 28 fotoğraf bankanın genel müdürlük binasında sergileniyor.

Altı ayrı kategoride gerçekleşen yarışmaya 18 T-Bank çalışanı ve 87 adet fotoğraf katıldı. Serbest, Doğa, İnsan Manzara, Şehir ve Tatil Kategorileri?nde birinciler seçildi. Ayrıca, her kategoride başarılı bulunanlara mansiyon ödülü verildi.

Yarışmada dereceye girenlere sertifikalarının takdim edildiği törende konuşan T-Bank İnsan Kaynakları Müdürü Melike Tandoğan, çalışanlara yönelik yatırımların T-Bank?ın kaliteli hizmet anlayışına yaptığı bir yatırım olduğunu belirterek, sözlerine şöyle devam etti: ?T-Kulüp olarak çalışanlarımızla iş dışı zamanlarda da paylaşımlarda bulunmak üzere bowling turnuvaları, tavla, satranç partileri, fotoğraf çekim gezileri olmak üzere çeşitli aktiviteler düzenliyoruz. Amacımız, iş dışı zamanlarda birlikte zaman geçirip farklı şube ve bölüm çalışanlarının birbirlerini daha iyi tanıma fırsatları yaratmak ve iç iletişimi artırmak. Fotoğraf yarışmaları sayesinde çalışanlarımızı iş hayatının yorucu temposundan uzaklaştırıyoruz. Bankamızda fotoğrafçılığa olan ilgi 2008 yılında başladığımız Temel Fotoğrafçılık eğitimlerine dayanıyor. Fotoğraf sergimizde yer alan 28 fotoğraf, çalışanlarımızın iki yıl içinde ne kadar ustalaştığını ortaya koyması açısından önemli. İçimizdeki yetenekleri keşfediyor ve destekliyor olmak ise bizi onurlandırıyor.?

T-Kulüp 2. Fotoğraf Yarışması?na katılan 87 fotoğraf iki ayrı jüri tarafından değerlendirildi. Fotoğraf sanatçısı Melih Özbek kendi birincilerini ve mansiyonlarını belirlerken, bankanın etkin iletişim ağı olan Birlik-T ise adeta ?halk jürisi? görevini üstlendi; her çalışan Birlik-T’ ye girerek her kategoride en beğendiği fotoğrafa oy verdi.

Çeşitli kategorilerdeki yarışma birinciliklerini banka çalışanlarından Burcu Bilgiç, Berk Akıncı, İlknur Çığal, Hakkı Yıldırmaz ve Cenk Erüstün kazandılar.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir yanıt yazın