Dünya çapında akıllı telefon tasarımcısı olan HTC Corporation, en beğenilen Android tabanlı iki akıllı telefon modeline yönelik yeni bir renk ve bitirme özelliği içeren HTC Legend ve HTC Desire?ı kullanıcılarına sundu.

Eşsiz tasarımıyla dikkat çeken ikonik fantom siyah HTC Legend tek bir alüminyum bloktan yapılmış pürüzsüz yüzeyiyle tüketicilerin beğenisine sunuldu. HTC Desire ise popülerliğini görsel ve multimedya deneyiminin zenginliği ve kalitesine borçlu olan telefona çarpıcı, yeni bir görünüm sağlayan parlak beyaz renk seçeneğiyle piyasada yer alacak.

HTC Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Başkanı Florian Seiche yaptığı açıklamada, ?Daima müşterilerimizin mobil deneyimini zenginleştirmenin yollarını arıyoruz. Müşterilerimizin ister müzik ister moda isterse cep telefonları yoluyla olsun kendilerini ifade etmeyi sevdiklerini biliyoruz. Onlara arzuladıkları deneyim, görünüm ve his açısından çeşit ve seçenek sunmak amacıyla güçlü bir cep telefonu portföyü sağlamak için çok çalışıyoruz. Bu telefonlar piyasaya sürüldüğü günden bu yana gerçek bir tutku haline geldi. Fantom siyah HTC Legend ve parlak beyaz HTC Desire, eşsiz ve üstün tasarımı ile kaliteli mobil deneyimini tamamlıyor?? dedi.

Erişilebilirlik

HTC Legend?ın fantom siyah modeli ile HTC Desire?ın parlak beyaz modeline Ekim 2010?dan itibaren belli başlı Avrupa pazarlarında cep telefonu operatörleri ve perakende satıcılar yoluyla erişilebilir olacak. Cihazların Türkiye pazarına giriş tarihi henüz kesinleşmedi.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir yanıt yazın