Hem Türkiye?de hem de dünyada akıllı telefonların (smartphone) sayısı hızla artıyor. Özellikle işletmeler bu telefonları giderek daha çok tercih ediyor. ?Business Edition? ürünleriyle şirketlerin bilgi işlem sistemlerine güvenlik sunan ESET, şimdi hem PC koruması hem de mobil güvenliğin bir arada sunulduğu benzersiz bir kampanyaya imza atıyor. ESET, işletmeler için artık vazgeçilmez bir kullanıma dönüşen akıllı telefonlara yönelik ESET Mobile Security Business Edition ürününü, ESET Smart Security Business Edition kullanan işletmelere ücretsiz olarak sunuyor.

ESET NOD32 Business Edition kullanan işletmeler ise ESET Mobile Security Business Edition?ı yüzde 60 indirimli olarak alabiliyor. Dünyanın en çok kullanılan antivirüs yazılımları olan ESET NOD32 ve ESET Smart Security, ödüllü sezgisel arama motoru ThreatSense® ile virüslere geçit vermezken, ESET Mobile Security de telefonlara yönelik tehditlere karşı benzersiz veri güvenliği ve koruması sağlıyor.

ESET Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Alev Akkoyunlu, ?Artık sadece PC?lerimiz değil, telefonlarımız da ciddi tehdit altında. Her ay, kişisel bilgilerimizi hedef alan milyonlarca zararlı yazılım üretiliyor. İnternete bağlanabilen akıllı telefonlar, özellikle iş hayatında büyük kolaylıklar sağlıyor ama bilgilerimiz bu kez tehditlere açık hale gelebiliyor. Bu nedenle PC tarafında olduğu gibi mobil tarafta da güvenlik, her zamankinden daha fazla önem kazanıyor. Bundan yola çıkarak, ESET olarak kurumsal müşterilerimizin akılı telefonlarını da zararlı yazılımlara karşı korumayı ve bütünlüklü güvenlik sunmayı hedefliyoruz? açıklamasını yaptı.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir yanıt yazın