Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) ve Türkiye Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşları Birliği (TSPAKB) arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında, halka arz yoluyla fon temini ve finansman sağlamaları konusunda şirketleri bilgilendirmek ve bilinçlendirmek üzere çeşitli illerde düzenlenen ?Halka Arz Seferberliği? toplantıları Kocaeli ile devam ediyor.

SPK ve İMKB yetkilileri 24 Eylül Cuma günü,  Kocaeli Sanayi Odası?nın ev sahipliğinde düzenlenen ?Halka Arz Seferberliği Kocaeli Toplantısı?nda, bölgede faaliyet gösteren  Kocaeli Sanayi Odası, Kocaeli Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası ve Gebze Ticaret Odası?na kayıtlı şirketlerin yöneticileri ile buluşacak.

Kocaeli’de gerçekleşecek toplantıda Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, İMKB Başkanı Hüseyin Erkan, SPK Başkanı Vedat Akgiray, Sermaye Piyasası Kurulu Başkan Yardımcısı Bekir Sıtkı Şafak, İMKB Başkan Yardımcısı Esin Akbulut ve Turkish Yatırım A.Ş. Genel Müdürü Berra Kılıç konuşmacı olarak katılacaklar.

7 Ağustos 2008 tarihinde imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde, 2009 yılının Ekim ayında ticaret ve sanayi odaları yetkililerini İstanbul?da biraraya getiren SPK ve İMKB, Mayıs 2010?daki Halka Arz Seferberliği İstanbul Zirvesi ile 2010 yılındaki Konya, Düzce ve Samsun tanıtım toplantılarının ardından, Kocaeli toplantısı ile Anadolu şirketlerine ulaşmaya devam ediyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir yanıt yazın