Software AG, bağımsız araştırma şirketi Forrester Research?ün ?Forrester Wave: İş Süreç Yönetimi (BPM) Yazılımları, Q3, 2010? başlıklı raporunda bu alanın liderlerinden ilan edildi. Software AG?ye BPM sağlayıcıları arasında liderliği getiren ana nitelikler, profesyonel hizmetler, süreç modelleme ve işbirlikçi süreç tasarımı oldu.
? Software AG, kapsamlı süreç veri deposu CentraSite, güçlü entegrasyon özellikleri ve mükemmel işbirlikçi tasarımıyla ile öne çıktı ve süreç portal kapasitesini geliştirdi.
? Software AG, hem sezgisel hem de ölçeklenebilir bir ortam sunarak bu değerlendirmedeki konumunda gelişme gösterdi.
Software AG Yönetim Kurulu Üyesi ve Teknoloji Müdürü Dr. Wolfram Jost, elde ettikleri başarıyla ilgili şu görüşleri paylaştı: ?Forrester Research?ün ?BPM Wave? raporunda lider şirketler arasında anılmamız bizim için bir onurdur. Müşterilerimizin iş hızını ve hizmet kalitelerini artıran ve aynı zamanda maliyetlerini düşüren teknolojiler sunmaktan gurur duyuyoruz. BPM alanındaki lider konumumuz müşterilerimizle geliştirdiğimiz başarılı iş ortaklıklarının ve Software AG?deki takım çalışmasının bir yansımasıdır.?
Rapor hakkında
Forrester Research, 11 BPM sağlayıcısını 148 kritere tabi tuttu. Kriterler belirlenirken iş süreçleri profesyonellerinin ihtiyaç duyduğu geniş ölçekli BPM programlarının başlıca gereksinimleri dikkate alındı. Bağımsız araştırma şirketi, Software AG gibi rapora konu olan liderleri ?endüstri gelişiminde öncü rol oynayan rekabetçi ürünler ve iş paydaşları için kullanışlı araçlar? sağlayan şirketler arasından seçiyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir yanıt yazın