Genel amaçlı sıvı yapıştırıcının mucidi UHU, UHU stic serisi ürünleriyle miniklerin okul sezonunda başlıca yardımcı malzemesi olmaya devam ediyor. Yeşil noktalı, solventsiz ürün gamına dahil olan UHU stic ürünleri benzerlerinden en önemli farkı olan vidalı kapağı sayesinde kurumayı önlüyor, böylece hem uzun ömürlü hem de ekonomik bir çözüm sunuyor. Parmaklara bulaşması halinde yıkanarak çok kolay temizlenen ürün, su bazlı ve kokusuz yapısı ile çocuk dostu bir ürün olma özelliği gösteriyor. Özellikle çocukların çok kullandıkları bu üründe de standart ürün testleri ile yetinmeyip, dermatolojik testler de yaptıran UHU, büyüklere, değerli miniklerine gönül rahatlığıyla kullandırabilecekleri bir ürün sunuyor.

Büyülü izler çocukların eğlencesini renklendiriyor
UHU stic serisinde yer alan MAGIC ürünleri çocuklar için yapıştırmayı çok daha eğlenceli bir şekilde kolaylaştırıyor. UHU stic MAGIC sürüldüğü yerin görünmesi için mor veya mavi renkli izler bırakarak minik ellere yardımcı oluyor. Kuruduğunda ise şeffaflaşarak görünmez olan ürün çocuklara büyülü bir yapıştırma deneyimi yaşatıyor.

Perakende noktaları, zincir mağazalar ve kırtasiyelerde satışa sunulan 21 gramlık UHU stic, UHU stic MAGIC serisinin birim satış fiyatı KDV dahil 3,25-3,99 TL. arasında değişiyor..


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın