Yapıştırıcı sektörünün lider ve yenilikçi markası olarak 125 ülkede 600 milyon bilinçli tüketiciye ulaşan UHU, yaklaşan okul sezonuna özel birbirinden değişik solvent içermeyen, su bazlı yapıştırıcı serisini tüketicilerin kullanımına sunuyor. Su bazlı ürünlerin üzerinde solvent içermez yazılı ?yeşil nokta? sayesinde UHU  okul öncesinde, ilk ve orta dereceli okullarda güvenle kullanılabiliyor.

Su bazlı yapıştırıcı ürün grubunda dünyadaki en geniş portföye sahip marka olan UHU, tüketicilerin rafta kolaylıkla ayırt edebilmesi için, ambalajları üzerinde solvent içermez yazan yeşil renkli bir nokta bulunan ürün gamını sunuyor. Öğretmen, öğrenci ve velilerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bu ürünler su bazlı olmalarının yanı sıra, yapıştırma performansı sayesinde de uzun süre kullanılabiliyorlar. Su bazlı bu ürünler özellikle çocukların güvenle ve kolay yapıştırabilmelerine imkan veren özel tasarlanmış ambalajlarında tüketiciye sunuluyor.

Okuldan ofise, hobiden endüstriyel uygulamalara kadar yapıştırıcıya ihtiyaç duyulan her alanda zengin bir ürün gamına sahip UHU?nun insan ve çevre dostu ?yeşil noktalı? ürünleriyle ilgili bilgi veren UHU Ürün Müdürü Ceren Turna konuyla ilgili şunları söylüyor:?Ürünlerinin içeriğinden ambalajına kadar her aşamada üstün kaliteyi amaçlayan bir üretim anlayışına sahip olan UHU, çevreci misyonunu insan sağlığına yönelik duyarlılığıyla birleştirerek, özellikle çocuklar için geliştirilmiş, solvent içermeyen, yüksek kaliteli, geniş ürün çeşidini yıllardır Türkiye?de ve tüm dünyada tüketicilere sunmaktadır. Bu ürünlerin ambalajları, tüketicilerin rafta kolaylıkla ayırt edebilmesi için, üzerinde solvent içermez yazan yeşil bir nokta ile özel olarak tasarlanmıştır. Anne-babalar son derece güvenli olan ?yeşil noktalı? ürünlerimizi gönül rahatlığıyla çocuklarına alabilirler.?

78 yıldır faaliyet gösteren UHU GmbH firmasının kendi markasını taşıyan tüm ürünleri dünya genelinde toplam 125 ülkede 600 milyon tüketiciye ulaşıyor. Ürün geliştirme sürecinde ve üretim kalitesinde çevre ve insan sağlığına son derece duyarlı olan UHU GmbH, tüm ürünlerini Avrupa Birliği Mevzuatı?na uygun yüksek standartlarda, sıkı kontrol ve denetimler altında üretiyor. Bunun yanında UHU, ürün güvenliğini sürekli olarak bağımsız kuruluşlara yaptırdığı testlerle de garanti ediyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir yanıt yazın