İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yapı sektörünün öncü firmalarından Yimtaş Mühendislik, e-dönüşüm için Workcube eBuilding dedi

Çevreye duyarlı yapılarıyla ve kaliteli üretim politikasıyla 30 yıldır yapı sektöründe başarılı projelere imza atan Yimtaş Mühendislik, planlamadan üretime, satın almadan satışa, iş gücü planlamadan fiziki varlık yönetimine bütün operasyonlarını proje altında yönetmek ve tüm uygulamalarını proje bazında detaylı biçimde raporlayabilmek için Workcube eBuilding?i tercih etti.

Workcube eBuilding Çözümü’nü geliştiren Workcube İş Ortağı Admin Bilişim’in hayata geçirdiği projede hem proje ve tüm üretim faaliyetleri hem de işletmenin diğer departmanlarındaki operasyonlar entegre biçimde yönetilir hale gelecek.

Yazılım arayışı sürecinde Workcube eBuilding?in proje yönetimiyle bütünleşik biçimde finans, muhasebe, insan kaynakları yönetimi ve CRM fonksiyonlarını da bir arada sunuyor olması Yimtaş Mühendislik?in Workcube eBuilding?i tercih etmesinde önemli rol oynadı. Workcube’ün uçtan uca çözüm sunan fonksiyonelliğinin ve web tabanlı teknolojisinin karar verme sürecinde etkisinin büyük olduğunu belirten Yimtaş Mühendislik, Workcube sayesinde tüm projelerini, sınırsız sayıda projeyi birarada ve merkezi olarak yönetebileceği gibi hem proje ekiplerinin tedarik taleplerine hızlı biçimde cevap verebilecek hem de kaynaklarını koordine edebilecek.

Yimtaş Mühendislik dışında Yimtaş Grubu’nun diğer şirketlerinde de kullanıma alınacak olan Workcube e-iş uygulamaları sayesinde proje tamamlandıktan sonra Yimtaş Grubu bünyesindeki tüm şirketler bütünleşik ve konsolide bir yapıda çalışıyor olacak.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın