Geçtiğimiz günlerde yayına giren beta sürümüyle milyonlarca oyunseverin büyük ilgisini çeken Sword 2, tam tekmil yayına alınmış bulunuyor. Sword 2 ile birlikte  taktik fantezi tutkunları yepyeni bir dünyayla tanışıyor. GamersFirst?ün on ikinci Free2Play MMO oyunu olan Sword 2, gerçek zamanlı stratejilerle rol oyunlarının (RPG) özelliklerini bir araya getirerek oyunseverlere daha önce görmedikleri bir deneyim yaşatıyor.

Oyuncular strateji dehalarını konuşturarak Yeni Dünya?ya öncü olarak gidiyor,  maceralar diyarı Granado Espada?da keşfe çıkıyor, Yeni Dünya?nın dört bir yanındaki kolonileri fethetmek ya da korumak için arkadaşlarıyla güçlerini birleştiriyor ve heyecanlı akınlar düzenliyorlar. Rol Oyunu (RPG) özellikleri oyunseverlerin beğenisini toplarken fantastik Barok detaylar da adeta bir görsel şölen sunuyor!

GamersFirst Türkiye Ülke Müdürü Gülümser Baran, Sword 2?nin yayına girmesiyle ilgili olarak şu yorumu paylaşıyor: ?Sword 2?nin geliştirilme süreci bizim için tam bir maceraydı. Oyuncularımıza sürpriz yapmak için her şeyi sır gibi saklamış ve bu esnada heyecanımızı frenlemek zorunda kalmıştık. Sword 2?nin beta sürümünü yayına soktuğumuzda ise oyunseverlerden müthiş bir ilgi gördük ve elbette çok mutlu olduk. Şimdi de oyunumuzu bütün özellikleriyle kullanıcılarımızla tanıştırabildiğimiz için gurur duyuyoruz.?


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir yanıt yazın