İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Semerkand Şirketler Grubu tüm iş süreçlerini Workcube ERP ile yönetecek

Basılı, sesli ve görüntülü yayıncılık ve pazarlama/dağıtım alanlarında faaliyet gösteren Semerkand Grubu, bünyesinde yer alan 5 farklı şirketin tüm operasyonlarının tek çatı altında yönetebileceği ERP ve e-dönüşüm projesi için yeni nesil bilgi sistemi Workcube ERP’yi tercih etti.

Semerkand Şirketler Grubu, Workcube ERP projesi kapsamında Workcube ERP’nin sunmuş olduğu iş çözümlerinden ERP, CRM, HR, Intranet, PMS, B2B, B2C gibi iş çözümlerini kullanarak verimliliğini artırmayı amaçlıyor.

Workcube ERP’nin tüm iş fonksiyonlarını 5 ayrı şirketinde kullanmayı hedefleyen Semerkand Grubu; ürün, stok, hizmet, üye (müşteri, tedarikçi), satış, satın alma, finans, muhasebe gibi ERP modüllerinin yanı sıra, Proje altında operasyon sağlayan Proje Yönetimi, Görev Yönetimi ve Proje aksiyon yönetimi gibi PMS fonksiyonlarını da hayata geçiyor olacak.

Satış öncesi ve satış sonrası faaliyetleri için Workcube ERP’nin CRM fonksiyonlarını da kullanacak olan Semerkand Grubu, bünyesinde yer alan şirketlerin kurum içi iletişim ve işbirliğini artırmak için, İçerik Yönetimi- Literatür, Ajanda, Dijital Arşiv ve Self Servis işlemleri kapsayan Intranet süreçlerini de Workcube ERP ile yönetecek.

Semerkand Şirketler Grubu Workcube ERP Projesi kapsamında tek bir platform üzerinde ortak çalışan üye (müşteri-tedarikçi) ve ürün veritabanı ile tüm iş süreçlerini takip ederek, 5 farklı şirketini konsolide bir şekilde yönetmeyi hedefliyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın