İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aras Kargo?dan hassas gönderileri saran ve koruyan özel ambalaj

Müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla kesintisiz olarak yenilikçi ürünler geliştiren Aras Kargo, gönderilerin güvenle taşınması için ambalajlamada çığır açacak yepyeni bir uygulama başlattı.

Aras Kargo?nun hasarsız kargo teslimatı gerçekleştirmek amacıyla sunduğu korumalı ambalajlar hem sektörde, hem de Türkiye?de bir ilk olma özelliği taşıyor. Aras Kargo, çeşitli koruma malzeme ve teknikleri kullanılarak üretilmiş, cam, seramik ve kağıt gibi hassas cisimlerin hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlayan özel ambalajları müşterisinin hizmetine sunuyor.

Aras Kargo?nun üç şubesinde başlatılan pilot uygulamada, gönderilerin güvenle taşınması için geliştirilen muhafazalı plastik torba, hassas cismi sarar sarmaz o cismin şeklini alıyor ve iki dakika içinde adeta balon gibi şişerek cismi kalkan gibi koruyor. Böylece kırılma riski yüksek cisimler güvenle taşınabiliyor.

Satışa sunulan plastik torba, içeriğindeki maddeler nedeniyle diğer plastik torbalardan farklı. Plastik ambalajın içinde, sardığı cismin üzerini kaplama özelliğine sahip özel kimyevi madde bulunuyor. Böylece plastik torba hasarsız taşımaya uygun bir hale geliyor, üstelik torbanın cismin şeklini alması için hiçbir motor gücüne ihtiyaç duyulmuyor. Hünerli plastik torbanın yanı sıra çeşitli yastıklama, çemberleme ve paketleme malzemeleri de müşterilerin ambalaj taleplerini eksiksiz karşılıyor. En hassas gönderiler bile hiç hasar görmeden adreslerine ulaşabiliyor

Kargoların güvenle taşınması için çeşitli koruma malzemelerini kargoculuğun hizmetine sunan Aras Kargo, kaliteyi ve güveni bir kez daha vurguluyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın