İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kurumsal yazılım sektörünün liderlerinden Elsys yazılım danışmanlığında ilk üçte

mail.jpg

Elsys, Türkiye?nin en büyük bilişim firmalarını belirleyen Interpro İlk 500 Bilişim Şirketi araştırmasında 144. sıraya yerleşti. Şirket, ?Yazılım Danışmanlığı? kategorisinde ise üçüncü oldu.

Türkiye?nin en büyük bilişim firmalarını belirleyen Interpro İlk 500 Bilişim Şirketi araştırmasının sonuçları, 28 Haziran akşamı İstanbul Teknik Üniversitesi Maslak Kampusu Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde açıklandı. Kurumsal yazılım sektörünün lider isimlerinden Elsys, Interpro Medya A.Ş. tarafından 11 yıldır yapılmakta olan bu araştırmada ilk 500 firma içinde 144. sıraya yerleşti. Şirket, ?Yazılım Danışmanlığı? kategorisinde üçüncü olurken SAP danışmanlığındaki lider konumunu pekiştirdi.

Elsys Genel Müdürü Savaş Komban, konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: ?Elsys, danışmanlık hizmetini kurumsal bir çatı altında belirli hizmet standartlarını taahhüt ederek sunma vizyonu sayesinde bugün pek çok kuruluşun öncelikli tercihi durumunda. Müşteri beklentilerinin ötesine geçen çözümler sunmayı ilke edinen Elsys, faaliyet gösterdiği alanlardaki yazılım, entegrasyon ve sistem bütünleştirme ihtiyaçlarını deneyimli danışman kadrosuyla karşılıyor. Bilişim 500?de aldığımız bu başarılı sonuç, işimize ve müşterimize verdiğimiz değerin bir kanıtıdır.?sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın