İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şirketlere ücretsiz kurumsal check-up hizmeti

Elsys, Türkiye?de ilk kez ve ücretsiz olarak sunulan Kurumsal Check-Up hizmetiyle, şirketlerin iş süreçlerini analiz etmelerini sağlarken, sektörel bazda ve paralel finansal göstergelere sahip diğer şirketlerle karşılaştırmalı raporlar sunuyor.

Kurumsal yazılım dünyasının öncü kuruluşlarından Elsys, bugününü ve geleceğini değerlendirerek uzun yıllar başarıyla var olmak isteyen şirketler için çok özel bir fırsat sunuyor. Elsys ve SAP işbirliğiyle Türkiye?de ilk kez ve ücretsiz verilen Kurumsal Check-Up hizmetiyle, organizasyonlar detaylı bir şekilde analiz ediliyor.

Kurumsal Check-Up kapsamında, işletmelerin temel performans değerleri, aynı sektörde faaliyet gösteren ve SAP yazılımını kullanan binlerce firmanın değerleriyle karşılaştırılıyor. Bu çerçevede finans, tedarik zinciri planlama, satış ve tahsilat, tedarikçi ilişkileri, üretim ve insan kaynakları gibi alanlarda nesnel ölçümler yapılıyor. Şirket bilgilerinin gizliliği korunarak gerçekleştirilen Kurumsal Check-Up sayesinde, iyileştirilmesi gereken noktalar tespit edilerek, işletmenin çok daha sağlıklı bir yapıya kavuşturulması yönünde ilk adımın atılması sağlanıyor.

Sektörünüz nereye koşuyor, işletmeniz nerede duruyor?

Elsys danışmanları, firma verilerinin SAP veritabanındaki 3.000?in üzerinde firmayla karşılaştırılmasını sağlayarak, karşılaştırma esasına dayalı detaylı bir analiz sunuyorlar. Yapılan karşılaştırma, tamamen sektörel bazda olup, finansal olarak paralel göstergede olunan firmaları esas alıyor.

Analiz için şirketlere gönderilen anket, finansal ölçümler, tedarik zinciri planlama süreçleri, satış ve tahsilat süreçleri, tedarikçi ilişkileri ölçümleri, üretim ölçümleri ve insan kaynakları yönetimi ölçümleri gibi başlıklardan oluşuyor. Anketteki bilgiler doğrultusunda, şirketin, kendi sektöründe SAP kullanan benzer firmalara göre nerede yer aldığını ifade eden detaylı bir rapor sunuluyor.

Bol avantajlı hizmet

Kurumsal Check-Up hizmetinin şirketlere sunduğu avantajlar şöyle:
? Şirket içi süreçlerdeki problemlerin analizi,
? Süreçlerde geliştirilmesi gereken noktaların tespiti,
? Olası bir ERP projesine temel olacak şekilde performans göstergelerinin belirlenmesi ve iş akışlarının netleştirilmesi,
? SAP kullanan firmaların verilerinden yola çıkarak firmanıza sağlanacak tahmini değerin sayısal olarak ifade edilmesi,
? SAP’nin iyileştirilmesi öngörülen süreçleri nasıl yöneteceğinin sunulması,
? Bu noktaların SAP’de nasıl çözüleceğinin en başarılı örnekler gösterilerek açıklanması.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın