İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

?Çocuk Markaları Oskarları? ödülü veriliyor

Çocuk Markaları Derneği (CBA) en iyi çocuk markalarını belirleyerek, ?Çocuk Markaları Oskarları? adı altında ödüllendirilmesini kararlaştırıldı.

CBA İletişim Koordinatörlüğü?nden yapılan açıklamaya göre, 11 milyar dolarlık çocuk pazarına hizmet veren markaların buluştuğu dernek bünyesinde oluşturulan komisyonun 90 gün çalışarak yaptığı değerlendirme sonucu anneler ve çocukları için en iyi çocuk markalarını belirledi.

25 dalda verilmesi kararlaştırılan ödülde, hazır giyimden, televizyon yayıncılığına, yazılı basından, gıdaya, eğitimden, en iyi sosyal sorumluluk projesine ve en iyi mesaj veren bankaya kadar ödül verilecek. Ödüle layık görülenlere ayrıca ?CBA sertifikası verilecek. Verilecek sertifika ?çocuklara hizmette yetkinlik belgesi? olarak da kullanılabilecek. Gecede ayrıca ?Vizyon? ödül sahipleri de açıklanarak ödüllendirilecek.

12 Mayıs 2010 Çarşamba günü Maslak TİM?de yapılacak gecede çocukların sunacakları gösterilerin ardından ödüller sahiplerini bulacak.

Birçok organizasyonlara imza atan CBA, gerçekleştirdiği  ?Sevgi Engel Tanımaz? projesi kapsamında 20 bin engelli çocuğa ücretsiz kıyafet dağıtarak dikkatleri üzerine çekmişti.

Gelenekselleşecek
CBA, her biri sektörlerinde lider firmalar arasında yer alan 21 çocuk markası tarafından dünya çocuklarının tüm sorunlarına çözüm aramak ve sosyal sorumluluk projelerinde etkili olmak amacıyla İstanbul?da kuruldu. ?Çocuk Markaları Oskarları? ödül töreni her yıl Mayıs ayında yapılarak geleneksel hale getirilmesi amaçlanıyor. Geceye 20 uluslararası markanın da katılması bekleniyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın