İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Melih Gökçek: Ankara Boat Show büyümeli

Ankara’da ilk kez düzenlenen ?Ankara Boat Show?, siyasetçisinden sanatçısına, sporcusundan bürokratına kadar geniş bir kitlenin ilgi odağı olurken, bu kervana Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de katıldı.

CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, Denizcilik Müsteşarı Hasan Naiboğlu ve DENTUR Başkanı Yavuz Sipahi ile birlikte fuarı gezen Başkan Gökçek, organizasyonun  büyümesi gerektiğini, Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak her türlü katkıya hazır olduklarını ifade etti.  Gökçek, fuardan çok etkilendiğini söyledi.

Atatürk Kültür Merkezi’nde 21 Nisan?da açılan ?Ankara Boat Show’u ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, standlara uğradı, tekneleri, yelkenlileri inceledi ve özellikleri hakkında bilgiler aldı.

Başkentte böyle bir etkinliğin düzenlenmesinden memnun olduklarını ifade eden Gökçek, fuardaki ürünlerin çeşitliliğinden de övgüyle söz etti. Teknelerin 450 km uzaklıktan Ankara’ya getirilmesinin de ayrı bir öneme sahip olduğunu belirten Gökçek, ?Fuarı el ele, birlikte büyüterek 50 bin m2 alanda, uluslararası düzeyde yapılır hale getirmeliyiz. Biz bu konuda gereken desteğe hazırız. Mevcut altyapı olanaklarımızı geliştiriyoruz? dedi.

CNR Ekspo Fuarcılık tarafından düzenlenen Ankara Boat Show, T.C. Denizcilik Müsteşarlığı ve Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği -DENTUR desteğinde gerçekleştiriliyor. Fuara KOSGEB?te destek veriyor.

Azimut, Atlantis, Beneteau, Concept, Doral, Hanse, Joker Boat, Mercan, Northstar, Rancraft, Saf Er, Sea Ray, Sea Star, Sessa, Stingray, Suntracker, Tracker, Marlin, Meridian, Safter, Mercury, Yamaha, Quicksilver gibi birbirinden önemli markaların yer aldığı fuarın ürün gruplarını, tekne aksesuarları ve tekne yapım malzemeleri, sürat ve gezi tekneleri, yelkenli tekneler, motorlu tekneler, av tekneleri ve avcılık malzemeleri, fiber tekneler, dıştan takma motorlar, dizel motorlar, jet ski, balıkçılık malzemeleri, jeneratör ve güç ekipmanları, su sporları donanımları, deniz giyim ve aksesuarları oluşturuyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın