İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TestIstanbul 2010?da geri sayım başladı

Yazılım Test ve Kalite Derneği tarafından 6-7 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek TestIstanbul 2010 Konferansı, yazılım testi ve kalitesi alanında uzman isimleri Türkiye?de buluşturacak.

Yazılım Test ve Kalite Derneği, yazılım testi ve kalitesi alanında Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesinin en büyük etkinliklerinden birine imza atmaya hazırlanıyor. 6-7 Mayıs tarihlerinde Dedeman Oteli?nde gerçekleştirilecek olan TestIstanbul 2010 Konferansı, dünyanın dört bir yanından yazılım testi, iş analizi ve kalite uzmanlarını bir araya getirecek.

Konferans, aralarında James Windle, Kevin Brennan, Rex Black ve Murat Aksu?nun da bulunduğu, yazılım sektörünün ulusal ve uluslararası düzeyde tanınmış konuşmacılarını ağırlayacak.

Ana teması ?Yazılım Testi: İş ve BT Arasındaki Kalite Köprüsü? olarak belirlenen Konferans, BT ve iş profesyonelleri arasında bir köprü oluşturmayı, böylece yazılım testi ve kalitesi alanındaki global strateji, eğilim, en iyi uygulama ve içgörülerin paylaşılmasını hedefliyor.

Ağırlıklı olarak kalite ve test uzmanlarına, iş analistlerine, proje müdürlerine, yazılım geliştirme uzmanlarına, BT mimarlarına, kurumsal mimarlara, danışmanlara ve iş profesyonellerine hitap eden Konferans hakkında ayrıntılı bilgi ve kayıt içinwww.testistanbul.org adresi ziyaret edilebiliyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın