İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Otomobil temizlik ürünleri, açık artırmayla satılıyor

Yeni nesil açık arttırma sitesi bigibid.com, otomobil temizliğine yönelik Ziebart ürünlerini açık arttırma ürün yelpazesine kattı. bigibid.com üyeleri, Ziebart su itici cam kaplamasına ve ozonlama teknolojisine uygun fiyatlarla sahip olabiliyorlar.

Ziebart su itici cam kaplaması, yağmurun ve çamurun cama sıvaşmasını ve sürücünün görüşünü engellemesini önlemek üzere formüle edilmiş bir ürün. Camla bütünleşen ve su damlalarının daha küresel şekil alıp akmasını sağlayan bu ürün, kötü hava koşullarında çok daha net bir görüş sağlıyor, sürüş güvenliğini büyük oranda artırıyor ve etkisini en az 6 ay koruyor.

Ziebart ozonlama teknolojisi ise araçtaki kötü koku ve bakterilerden 20 dakikada kurtulma imkanı veriyor. Bu yöntemle, havadaki oksijen molekülleri ozona dönüştürülerek, hem en derindeki kokuların bile yok olması, hem de otomobildeki bakteri ve mantarların yüzde 99,9?unun ölmesi sağlanıyor. Avrupa Birliği çevre ödüllü bu temizleme teknolojisi, koku kirliliğiyle savaşıyor, enfeksiyon hastalıklarının bulaşma riskini azaltıyor.

Açık arttırma nasıl işliyor?
bigibid.com kullanıcıları, açık arttırmaya katılmak için öncelikle teklif hakkı satın alıyorlar. Kullanıcı, açık arttırmada yaptığı her artış için bir teklif hakkı harcıyor. Harcanan her teklif sonucu açık arttırma fiyatı daha önceden belirlenen miktarda kuruş bazında artıyor. Açık arttırma geri sayım süresi sıfırlandığında, son teklif veren kullanıcı açık arttırmayı kazanıyor.

bigibid.com, açık arttırmayı kazanan kullanıcının araç plakasını ve hangi hizmet noktasından hizmet alacağına ilişkin bilgileri Ziebart merkeze bildiriyor. Kullanıcı, söz konusu hizmeti, talep ettiği noktadan, 60 gün içinde alabiliyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın