İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eyüp Sabri Tuncer, EST 1923 ile dünya markası olma hedefinde

1923?ten beri Türkiye?nin en saygın kuruluşlarından biri olarak hizmet veren, köklü  kolonya üreticisi Eyüp Sabri Tuncer, geleneksel kolonya ve oda kokusu ürünlerinin yanı sıra doğal yaratıcılık konsepti ile uluslararası pazarlara açılmak hedefiyle oluşturduğu yeni markası EST 1923 ile İtalya?da gerçekleştirilecek olan Cosmoprof Bologna 2010 Fuarına katılıyor. 16 ? 19 Nisan 2010 tarihlerinde düzenlenen en köklü ve prestijli uluslararası kozmetik fuarı olan Cosmoprof Bologna?da EST 1923 markalı yeni ürünler uluslararası kozmetik sektörünün beğenisine sunulacak. Eyüp Sabri Tuncer hedeflediği uluslararası pazarda yeni markası EST 1923 ile boy gösterirken, kozmetik sektörünün nabzını da tutmuş olacak.

Fuarda 2009 yılında Türkiye pazarına sunduğu EST 1923 Cool Care Antibakteriyel El Temizleme Serisinin yanı sıra, yakın zamanda tüketicilerinin beğenisine sunmayı planladığı EST 1923 Eau de cologne, EST 1923 Body Splash, EST 1923 Red Diffuser koku çubukları, EST 1923 zeytinyağlı el yapımı kalıp sabun, organik ve doğal zeytinyağlı sıvı sabun, el yapımı defne çekirdeği yağlı kalıp sabun, mum, ev ve SPA aksesuarlarını uluslararası katılımcılara tanıtacak.

Parfüm ve kozmetik sektörü ile ilgili ürün ya da hizmetlerin, teknolojik gelişmelerin, bilgi ve yeniliklerin tanıtımına, geleceğe yönelik ticari ilişki kurulması ve geliştirilmesine yönelik önemli bir etkinlik olarak nitelenen Cosmoprof Bologna 2010 fuarına katılarak uluslararası hedeflerine yönelik önemli bir adım atan Eyüp Sabri Tuncer, fuardan rakip, ürün, pazar ve müşteri analizi gibi noktalarda önemli veriler elde etmeyi amaçlıyor.

Eyüp Sabri Tuncer Yönetim Kurulu Başkan Vekili H.Engin Tuncer, fuara katılımları konusunda şunları söylüyor: ?Eyüp Sabri Tuncer olarak Cosmoprof Bologna fuarına uzun yıllardır ziyaretçi olarak katılım sağlamıştık. Bu sene hedeflerimiz doğrultusunda böylesi önemli bir fuarda katılımcı düzeyinde yer almaktan heyecan duyuyoruz. 1967 yılından beri düzenlenen, en köklü ve prestijli  parfüm ve kozmetik fuarı olan Cosmoprof?a katılımımız, bir dünya markası olarak tasarlanan EST 1923 ile gerçekleştireceğimiz uluslararası pazarlara açılma girişimimizde önemli bir adım olacaktır. Dünyanın önde gelen uluslararası katılımcılarının önderliğinde son birkaç yılda önemli bir fuar ağı haline gelen Cosmoprof önemli etkinlikleri ile uluslararası seviyeye çıkabilmeyi arzu eden şirketler için bir yükseliş fırsatı sunmaktadır.?


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın