İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Konyalı sanayici yalın felsefeyi öğreniyor

Netsis ve Yalın Enstitü Derneği, Konya Sanayi Odası’nın desteğiyle 8 Nisan’da Konya’da düzenlenecek “Düzleşen Dünya ve Yalın Konferansı”nda Konyalı sanayicileri bir araya getiriyor. Şirketlerin daha kaliteli ürünü daha düşük maliyetle temin etmesini sağlayan yalın düşünce sisteminin detaylı olarak inceleneceği konferansla Konyalı sanayicilere üretkenlik konusunda yeni bir bakış açısı sunulacak.

Netsis ve Yalın Enstitü Derneği tarafından Konya Sanayi Odası’nın desteğiyle düzenlenen “Düzleşen Dünya ve Yalın Konferansı” 8 Nisan’da gerçekleştirilecek. Japon otomobil üreticisi Toyota ile dünyanın önde gelen birçok firmasının benimsediği yalın düşünce, sağladığı avantajlarla Konya iş dünyasına tanıtılacak.

Netsis ve Yalın Enstitü Derneği iş birliğinde, Konya Sanayi Odası’nın desteğiyle gerçekleştirilecek konferansta, giderek çetinleşen rekabet şartlarında yalın düşüncenin önerdiği çözüm yolları ele alınacak. Uygulanmaya başlandığı ilk andan itibaren şirketlerin üretim süreçleri ile üretkenlik ve kapasite kullanım yeteneklerinde önemli artışlara yol açan yalın düşünce sistemini Konyalı iş adamlarına tanıtacak Konferans’ta, tüm sektörlerde tasarrufa bağlı olarak karlılığı artıran yalın düşünce yaklaşımı irdelenecek.

Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tahir Şahin tarafından açılış konuşmasının yapılacağı konferansta, yalın düşünce sisteminin işletmelere sağladığı katkıları aktarmak üzere Yalın Enstitü Derneği Kurucusu Yalçın İpbüken ve kurumsal kaynak planlaması alanında yazılım devi Netsis’in Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ihlamur da kürsüye çıkacak. Konuşmaların ardından geçilecek soru cevap bölümünde katılımcılar merak ettikleri sorulara yanıt bulacak.

Firmaların kârlılık ve rekabet gücünü artırabilmelerini, müşterilerine kaliteli ürün ve hizmeti daha ucuza temin edebilmelerini sağlayan yalın düşünce, üretim ve hizmet sektöründe olduğu gibi ticari faaliyetlerde de firmalara önemli artılar getiriyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın