İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hadımköy sanayici işadamlarının yeni yönetimi, etkin katılımcılık hedefine odaklandı

Bu yıl 15’inci kuruluş yılını kutlayacak olan, Hadımköy Sanayici ve İşadamları Derneği (HASİAD) yeni yönetimini seçti. İstanbul Sanayi Odası’nın “Türkiye?nin ilk 500 Sanayi Kuruluşu” listesinde 20’den fazla firmayı barındıran Hadımköy’deki girişimcilerin sorunlarına çözümler bulma, kamuoyu oluşturma, işbirliklerini artırma gibi amaçları olan HASİAD, 18 Mart 2010 tarihinde olağan genel kurulunu yaparak, 2010-2012 döneminde görev yapacak yeni yönetim kurulunu oluşturdu. Yeni yönetim Tümka Kablo Sanayi A.Ş. ortaklarından Kaan Kasapoğlu başkanlığında şu isimlerden oluşuyor. Yemek İstanbul Tabldot Yemek Üretim Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi’nden Hüseyin Bozdağ, Las Zırh Zencir A.Ş.’den Fatih Şedale, Kozmo Kimya Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi’nden Yılmaz Şayir, Mesan Metal Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den Levent Eren, İpragaz A.Ş.’den Mustafa Ertürk, Billur Otomotiv Cam Endüstri Limited Şirketi’nden Ahmet Özcan, Albaksan Alaşımlı Bakır Sanayi Ticaret A.Ş.’den Can Uzel ve Transalkım Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Limited Şirketi’nden Ali Tuncel.

Dernek yeni yönetimi adına yapılan açıklamada; resmi ve sivil toplum kuruluşlarıyla diyalog sağlamak için gösterilen faaliyetlere, artan bir katılımcılık anlayışıyla, etkin ve dinamik bir yaklaşım gösterilerek devam edilecektir, dendi.

Hadımköy?deki girişimcilerin sorunlarına çözüm bulma, kamuoyu oluşturma ve işbirliklerini artırmayı amaçlayan HASİAD’ın üyeleri, Türkiye ihracatının yüzde 1,5’lik kısmını gerçekleştiriyor, 35 bin kişiye istihdam sağlıyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın