Türkiye Yellow Pages, NAVTEQ ve Nokia işbirliğinin ürünü olan yeni lokasyon tabanlı reklam hizmeti NAVTEQ Direct Access ile Türk firmalarının hem web hem de mobil platformlarındaki NAVTEQ Haritaları ve bir Nokia servisi olan Ovi Haritalar üzerinde zengin bir içerikle yer almalarını sağlıyor. Uygun maliyetli yenilikçi bir reklam çözümü olan NAVTEQ Direct Access ve Ovi Haritalar?da yer alan ilk firmalardan olup rekabet avantajı yakalamak için erken davranmak gerekiyor.

www.yellow.com.tr adresinden erişilebilen kapsamlı ve güvenilir lokasyon tabanlı bilgi hizmetiyle iki yıl gibi kısa bir sürede günde yaklaşık 30 bin tekil kullanıcıya ulaşma başarısı gösteren Türkiye Yellow Pages, NAVTEQ ve Nokia ile yürüttüğü işbirliği doğrultusunda, reklam bütçesindeki kısıtlamaları avantaja dönüştürmek isteyen KOBİ?ler başta olmak üzere tüm firmalara etkin ve akılcı bir strateji sunuyor.

Yakın zamanda duyurduğu NAVTEQ ve Nokia işbirliği ile Türkiye Yellow Pages, artık sadece online ve mobil platformlarda değil aynı zamanda dijital harita platformu üzerinde de reklam hizmeti sunmaya başladı. NAVTEQ Direct Access adı verilen bu yeni platform, reklamverenlerin yeni bir platform olan dijital haritalar üzerinde de zengin içerikleri ile görünmelerine imkan sağlıyor. Nokia?ya da dijital harita sağlayan NAVTEQ, bu sayede reklamverenlerin Ovi Haritalar üzerinde görünmesini mümkün kılıyor. NAVTEQ?in dijital haritaları tüm dünyada günde 100 Milyon kişi tarafından görüntüleniyor.

Kullanıcı açısından bakıldığında ise, kullanıcılar artık Türkiye Yellow Pages?ın veritabanında olan firmaları, ücretsiz harita ve navigasyon imkanı sağlayan Nokia cep telefonları üzerinde reklam vermiş olsun ya da olmasınlar, aratabilme ve o anda telefon ile arama imkanı bulabilecekler.

Harita üzerinde farklılaşmak ve rakiplerinden bir adım önde olmak isteyen firmalar, firma başına yıllık 500 TL (KDV hariç) gibi uygun bir fiyata kendilerini NAVTEQ Dijital haritalarında ve dolayısıyla Ovi Haritalar üzerinde daha zengin bir içerikle gösterebiliyor olacaklar. Türkiye Yellow Pages tarafından sunulan bu hizmet ile KOBİ?ler artık kapılarından geçen ya da geçebilecek müşteriler tarafından kolayca bulunabilmenin avantajını yaşayacaklar.

Nokia akıllı cep telefonlarından ve navigasyona özel tasarlanmış Nokia mobil cihazlarından erişilebilecek olan Ovi Haritalar firmalara; firma adı, açık adres, telefon numarası, e-posta adresi, web sitesi adresi gibi bilgileri yükleyebilme özelliklerinin yanı sıra 6 adet anahtar kelime veya marka isimleri, 1000 karakterlik firma tanıtımı, çalışma saatleri bilgisi, ödeme seçenekleri bilgisi ve 3 adet fotoğraf ekleyerek fark yaratma olanağı sunuyor (Ovi Prime Place).


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir yanıt yazın