İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bankacılık sektörü 2015 yılına hazırlanıyor; duayenlerden liderlere önemli tavsiyeler

Türk ekonomisinin iki önemli bankacısı Liderlik deneyimlerini paylaşacak. Kariyerinde zirveye çıkmak isteyen lider ve lider adaylarına yol gösterecek.

Türk Bankacılık sektörünün duayeni ve finans sektörüne pek çok yenilik getiren ünlü bankacı Bülent Şenver, yöneteceği forumda hem kendi deneyimlerini hem de Sakıp Sabancı?dan aldığı altın öğütleri zirvede katılımcılarla paylaşılacak. Şenver? in ardından Merrill Lynch Yatırım Bankasının CEO?su Kubilay Cinemre ?Türkiye ve Dünyada Ekonomik Gelişmeler!-İş Dünyasına Etkileri, Öngörü ve Tavsiyeler? konusunda bir konuşma gerçekleştirecek. Birçok sektörde büyük etki yaratacak olan organizasyon ayrıca liderlerin gelişimine de büyük katkı sağlayacak.

Eduplus tarafından 15 Nisan?da Sheraton Hotel?de gerçekleştirilecek 7. Liderlik Zirvesi, Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren dev holdinglerin liderlerini ve iş dünyasının profesyonellerini buluşturmaya devam ediyor. Bu yıl da iş dünyasının gözü, özel gündemleri, birbirinden farklı ve iddialı oturumlarıyla zirvede olacak. Açılış konuşmasını ise birçok iş liderini yetiştiren, liderlik alanının önemli isimlerinden biri olan kongre başkanı Dr. Çağlar Çoroğlu gerçekleştirecek.

Berker, Boyner, Zorlu soyadları da zirvede iş dünyasında yeni liderler yetişmesi için buluşuyor.

Finans, ilaç ve daha birçok sektörün önde gelen isimlerinin buluştuğu zirvede ayrıca Ali Saydam, ünlü iş adamı Ahmet Zorlu ile özel bir söyleşi gerçekleştirecektir. Oturumda ?Lider Portresi!-Küresel Pazarlar ve Dünya Şirketi Olmanın Kuralları? nı anlatacaklar. Bu büyük buluşmanın en önemli amacı; ülkemizde başarılı lider sayısını arttırmak, işlerinin yoğunluğu nedeniyle kişisel gelişimlerine yeterince önem vermeyen yöneticiler, lider adayları ve işletme sahiplerine dünyadaki yeni liderlik trendlerini aktarmak ve öğretmektir.

Katılımcılar zirvenin sonunda yönetim ve yöneticilikle ilgili bilgi ve becerilerini geliştirme ve iş dünyasının başarılı yöneticileri arasında yer alma fırsatını yakalayacaktır.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın