İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Küçük ve orta ölçekli toplantı alanlarına uygun tartışma sistemi

Toplantı salonları, komisyon salonları, mahkeme salonları gibi küçük ve orta yapılar için tasarlanan CCS 900 Ultro Tartışma Sistemi, patent aşamasında olan yeni ?konuşulabilir? göstergesi ile delegelere mikrofonlarının kullanıma hazır olup olmadığını gösterirken, toplantı yönetimini de oldukça kolaylaştırıyor.

>> Mükemmel konuşma anlaşılırlığı.

>> ?Konuşulabilir? göstergesi sayesinde mikrofon kullanıma hazır olduğunda delegeye görsel bir gösterge sunar.

Uzun yıllardır birçok firmanın konferans ve genel seslendirme sisteminde kullanılıp kalitesi kanıtlanan, Bosch?un geliştirdiği DAFS (Dijital Acoustic Feedback Suppressor) teknolojisi sayesinde sistem mükemmel derecede anlaşılır bir ses kalitesine sahip.

CCS 900 Ultro sayesinde kullanıcılar toplantıyı kolayca takip edebiliyor, toplantıya direkt olarak katılabiliyorlar. 2GB?lık bir SD kartın üstüne 64 saat kayıt yapabilen ana kontrol ünitesi, SD kart değiştirilirken 60 saniye boyunca toplantıyı kayıpsız bir şekilde belleğine kaydedebiliyor. Böylece yeni kart takılırken kayda hiç ara verilmeden devam edilebiliyor.

Delege ve Başkan ünitelerinde gömme tip hoparlör, iki kulaklık girişi, mikrofon ve bas konuş butonu bulunurken, başkan ünitelerinde ayrıca ?öncelik? butonu bulunuyor. Bu buton sayesinde başkan, delegelerin mikrofonlarını sessiz moda alabiliyor.

Dört yönetim mod seçeneğiyle sistem kolayca istenilen şekilde konfigüre edilip, dört mikrofon aynı anda aktif edilebiliyor. Kullanılmayan mikrofonlar otomatik olarak kapanıyor. Dışarıdan katılan kullanıcılar için harici mikrofon ( kablolu-kablosuz ) sisteme kolayca bağlanabiliyor. Tak çalıştır özelliği sayesinde, kolayca kurulup, özel bir eğitim gerektirmeyen CCS 900 Ultro, 150 kullanıcıya kadar genişletilebiliyor, simultane çeviri sistemi, genel seslendirme sistemi ve tele/video konferans sistemleri gibi birçok sistemle entegre çalışılabiliyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın