İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çağrı merkezi doktorundan sektörün yenilerine etkili ipuçları

İMİ Conferences, Çağrı Merkezi Doktoru olarak tanınan Dr. Brownell?i, 8 – 9 Nisan tarihlerinde Parksa Hilton?da gerçekleşecek olan, “Call Center Jigsaw” seminerini kapsamında Türkiye?ye getiriyor.

Sektöre yeni giriş yapanlar veya çağrı merkezi kurmayı planlayanlar için tasarlanmış olan ve iki gün sürecek olan workshopta, modern bir çağrı merkezi kurma, bütçelendirme ve yönetme aşamalarıyla ilgili detaylar ele alınacak.

Seminerde bir çağrı merkezinin nasıl tasarlanacağını, kurulacağını ve işletileceğin teknolojik gereksinimlerin nasıl belirleneceği, yatırım dönüşü sağlayacak teknolojileri nasıl seçileceği, çağrı merkezi bütçesinin nasıl hazırlanacağı ve marka stratejisi kapsamında çağrı merkezi tarafından yaratılan gerçek değerin nasıl ölçüleceği gibi konulara yer verilecek.

Dr. Brownell, ?Temel kural bilindiğinde her şey çok kolay? ana teması üzerine kurulu olan workshopta, tıpkı bir yapbozda olduğu gibi temel kuralların bilinmesi halinde, karmaşık gibi görünen uygulamaların ne kadar kolaylaşabileceği konusunda interaktif bir seminer gerçekleştirecek.

Dr. Brownell O?Connor yaklaşık 18 yıldır Çağrı Merkezi Sektöründe çalışmaktadır. Bu süre içinde, birçok ülkede ve telekom, bankacılık, IT, finansal hizmetler, seyahat ve konaklama dâhil olmak üzere hemen hemen her sektörde müşteri çağrıları konusunda çalıştı. Brownell, birçok uluslar arası çağrı merkezi etkinliğinin düzenli sunucusudur ve bu sektöre katkıları nedeniyle sayısız ödül kazanmıştır.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın