İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Medya depolama dünyasının renkli küçük mücevherleri

Mikro USB sürücüler sağlam kapalı kasası içinde elektronik bileşenlerin entegre edildiği (SİP) System-in-Package (birden çok tümleşik devrenin bir sistem altında birleştirilmesi) teknolojisi kullanılarak üretildi. Bu sürücüler kullanılan SIP sistem ve sıkıştırılmış kasası sayesinde toz, su ve statik boşalma?ya karşı dayanıklı olması ile günümüz piyasasında mevcut olan en emniyetli ve en küçük USB sürücü özelliğine sahip bulunuyor.

Verbatim EUMEA Flash ve USB Bellek İş Geliştirme Müdürü Hans Christoph Kaiser, “Mikro USB sürücü, bir cep telefonu veya anahtarlıkla güvenle taşınabilmesi için pakete minik bir kordon ilave edildi. Bu sayede büyük depolama kapasitesine sahip bu küçük sürücüyü yanıma almayı hatırlamama gerek kalmadan veya zarar göreceği endişesi taşımadan her yerde kullanabildiğim ayrılmaz bir parçam oldu? dedi.

Tüm Verbatim Mikro USB sürücüleri Windows (Windows7 dahil), Mac ve Linux işletim sistemlariyle uyumlu, sistemler arası veri aktarımına uygunlugu sayesinde çok platformlu veri aktarım imkanı sunuyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın