Zümrüt rengin asaleti Rational Cambia ile mutfaklara geliyor

admin

Uzun yıllardan beri doğanın ve asaletin simge renklerinden olan yeşil, zümrüt rengi tonu ile Rational Cambia mutfakla buluşuyor. İştah artıran, yeme zevki ile bütünleşen, sosyal bir renge sahip olan Rational Cambia mutfaklar, mevsimin canlılığını en yaratıcı şekilde mutfaklara taşıyor. Dikdörtgen ve kare tarzların birbiri ile olan uyumu yuvarlak hatlar ile birleştiriliyor. Detaylarda ve ana hatlarda kullanılan zümrüt yeşili, özel bir sonuç ortaya çıkartıyor.

Özel, dikkat çekici ve uyumlu; Rational Cambia

Her zaman yeni trendlere yön veren mutfak markalarından biri olan Rational, Cambia modelinde kullandığı zümrüt rengi ile farklı tarzını en etkili şekilde ortaya koyuyor. İstenilen şekilde her projeye adaptasyon sağlayan Rational Cambia, Pantone tarafından “Yılın Rengi” seçilen zümrüt yeşili tonu ile sezonun favori mutfağı oluyor. Hayat enerjisi yüksek, farklı tarzı ve yaşam kalitesi ile her zaman bir adım önde olmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan Rational Cambia, yaşam alanlarına çok seçenekli ve canlı çözümler sunuyor.

AYT Home bünyesinde bulunan, ödüllü ve yüksek kaliteye sahip mutfakları ile Rational, ayrıcalığın altına göz alıcı şekilde imzasını atıyor.

AYT HOME hakkında:

AYT Home, Dubai ve Houston merkezli AYT Group of Companies’in bir kuruluşudur. AYT Home, uluslararası kalite ve dizayn ödüllü mutfak markalarının kullanımı ile ankastre mutfak projelerini, buzdolabından fırınlara, ocaklardan havalandırmalara, elektrikli mutfak cihazlarından kahve makinelerine batarya ve armatürlere kadar uzanan ürün zenginliği ile tek çatı altında çözüm üretmektedir.

Bünye dahilinde olan markaların tamamı dünyaca bilinirliği olan ve teknoloji harikaları olarak adlandırılan kategorilerde yer almaktadır.

Günümüzde, AYT Home;* Siematic * Rational * V-Zug * Liebherr * Steel * Jura * DornBracht markaları ile sektörün ihtiyaçlarına hizmet ekibi ile çözümler sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Metin’s Gümüşlük Bodrum’un muhteşem dokusuyla bu sezon kalplerinize dokunacak

DERYA DUYSAK – MUĞLA >> Gümüşlük, Myndos antik kentinde  denizin ve güneşin yeşille buluştuğu tarihi dokusuyla insanı büyüleyen,  lezzetli sofralarıyla, misafirperverliği ve 3. derece doğal sit alanı bölgesi ile mavi bayrak üyeliğine sahip eski bir Leleg kenti. Tarihi 4000 yıllık geçmişe uzanan Myndos Antik Kenti’nin kurucusu Karya kralı Mausolos’un ardından Büyük […]

Subscribe US Now

Betboo