Yüzde 70 enerji tasarrufu satan aletler yüzde 50 indirimle

kobipostasi

Tüketici elektroniği ve elektrikli ev aletlerinin lider ismi Samsung Electronics, 2012 yılına kaçırılmayacak bir indirim kampanyası ile başlıyor. Samsung?un yüksek enerji tasarrufu sağlayan, benzersiz köpük teknolojisine sahip Eco Bubble çamaşır makineleri ve tek tuşla buzluğu buzdolabına çeviren Smart Freezer buzdolaplarında yüzde 50?ye varan indirimlerle Samsung satış noktalarında tüketiciye sunuluyor.

Samsung Smart Freezer buzdolaplarında net yüzde 50 indirim

Türk kadınların ihtiyaçları gözönünde bulundurarak Türkiye pazarı için özel olarak geliştirilen, yepyeni bir teknoloji kullanarak üretilen ve tasarımı ile Türk kadınlarının vazgeçilmezi olan Samsung Smart Freezer, her mutfağa kolayca sığabilecek boyutta üretildi. Smart Freezer?ı benzerlerinden ayıran en büyük özelliği, buzdolabının dondurucu bölümünü istendiği zaman soğutma bölümüne dönüştürmeye olanak sağlaması ve bu sayede taze meyve sebzeleriniz ve yemekleriniz için ekstra yer kazandırmanın yanı sıra, yüzde 25 enerji tasarrufu sağlaması.

Samsung Eco Bubble çamaşır makinelerinde net yüzde 30 indirim

Samsung?un benzersiz köpük teknolojisine sahip Eco Bubble çamaşır makineleri, üstün yıkma performansını yüzde 70 enerji tasarruf ile sağlayarak; düşük ısılarda bile derinlemesine temizlik sunuyor. Özel köpük teknolojisi sayesinde Samsung Eco Bubble çamaşır makineleri deterjanın, çamaşırlara normal deterjanlı sudan 40 kat daha hızlı ve derinlemesine nüfuz etmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra, yüksek sıcaklık gerekmediğinden ve giysiler bir köpük yatağı içinde yıkandığından, çamaşırlar yıpranmıyor ve üzerinde deterjan artığı kalmıyor. A++ Enerji sınıfında bulunan yeni Samsung Eco Bubble çamaşır makineleri, dünyanın en az enerji tüketen çamaşır makinesi olma özelliğine de sahip.

Kampanya dahilindeki modellerde geçerli olan, tavsiye edilen indirimli satış fiyatları

Smart freezer RT60KZRSL = 1,549.00 TL

Smart freezer RT60KZRSW = 1,449.00 TL

Smart freezer RT55KZRSL = 1,399.00 TL

Smart freezer RT55KZRSW = 1,299.00 TL

Vistula WF1804WPU = 1,299.00 TL

Vistula WF1802WPC = 1,199.00 TL

Vistula WF1800WPC = 1,099.00 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Dünya ekonomik krizi analizi I - Küresel krizin nedenlerine ilişkin görüşler

ERMUKAN ŞENGEZER >> Dünya ekonomisi 2007’de başlayıp giderek gelişen ve yayılan bir ekonomik krizle karşı karşıyadır. Krizin başlangıç noktası olan ABD, 1930?lu yıllardan bu yana en şiddetli ekonomik çöküşü yaşıyor. Öte yandan Avrupa Birliği’nin dağılması tehlikesinden bahsediliyor. ABD?nin ülkesine büyük para girişlerinin olumsuz etkilerini ve bunun yol açtığı finansal kurum […]

Subscribe US Now

Betboo