Yeni Mercedes-AMG GT R’ın lastikleri Michelin’den

admin

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Michelin, motor sporlarından kazandığı deneyim sayesinde lastikleri ile markalara çözüm ortaklığı yapmaya devam ediyor.
Mercedes-AMG GT R’ye özel olarak geliştirdiği Pilot Sport Cup 2 lastikleri ile sürücülere maksimum performans sunmayı hedefleyen Michelin, direksiyon hakimiyeti, yol tutuşu ve dayanıklılık arasındaki optimum dengeyi sağlıyor. Michelin, AMG serisinin bugüne kadar üretilen en gelişmiş yol tutuşuna sahip otomobili olan Mercedes-AMG GT R’ye yüksek lastik ömrü ile farklı zemin ve parkur koşullarında dahi güvenlik ve performansı bir arada sunuyor.
Michelin, yeni Mercedes-AMG GT R’ye özel olarak geliştirdiği MICHELIN Pilot Sport Cup 2 lastiklerinde, kişiye özel olarak siparişle geliştirilen teknik özellikler de yer alıyor. Ayrıca, Premium Touch efekti ile lastikler görsel olarak zenginleştiriliyor. Track Variable Contact Patch 3.0 teknolojisi ile MICHELIN Pilot Sport Cup 2, düz ve virajlı yollarda zemin ile temas alanını eşitliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Morhipo.com'un cirosu "en uzun gecede" yüzde 75 arttı

Morhipo.com, 21 Aralık’a özel kampanyaları ile ilgili verilerini yayınladı. Kampanyalara yoğun ilgi gösterilen en uzun gecede Morhipo.com, cirosunu diğer günlere kıyasla yüzde 75, trafiğini yüzde 50’nin üzerinde ve kampanyaya katılım oranını ise yüzde 76 artırdı. Verilere göre, 20.00-00.00 saatleri arası ilginin en yüksek olduğu saatler olurken 00.00-02.00 saatleri arasında trafik […]

Subscribe US Now