YAZIN SON GÜNLERİNİ, NG HOTELS AYRICALIĞINDA, HUZUR VE KEYİF DOLU BİR TATİLE DÖNÜŞTÜRÜN!

admin

NG Hotels’in, Sapanca’nıneşsiz kültür mozaiğini benzersiz doğası ve üst düzey hizmet anlayışıylaharmanlayan ve 7 farklı kalite belgesine sahip otelleri NG Sapanca ve NG Afyon’da,yazın son günlerine özel birden çok tatil fırsatı sizleri bekliyor. Siz de yazbitmeden işlere kısa bir mola vermek ve şehrin karmaşasından uzaklaşarak sıcak yaz günlerine vedaetmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz!

NG Hotels’in huzur, keyifve lüks dolu ayrıcalıklı dünyasında, hayalini kurduğunuz tatili yaparak yazıuğurlamaya ne dersiniz? Türkiye’nincenneti Sapanca denilince ilk akla gelen otel markası NG Sapanca’da yazın son günlerine özel sunulan fırsatlar arasında 4 Gece Kal 3 Gece Öde Kampanyası, herunsuruyla cazibe yaratıyor.

İşe kısa bir mola vermekisteyenler, pazar günü başlayan ve 2 gece süren, yarım pansiyon konaklamalı, Bali masajını içeren Mutlu Pazarlar fırsatıyla dinginliğin zirvesine ulaşıyor.

Doğanın içinde benzersizbir hafta sonu kaçamağı yapmayı planlayanlar, 2 gece yarım pansiyon konaklamalıHafta Sonu fırsatı ile pazartesisendromlarını rafa kaldırıyor.

Afyon’un tarihi vekültürel dokusuyla iç içe, şifa ve lezzetin lüks ile harmanlandığı NG Afyon, 3 Gece Kal 2 Gece Öde Kampanyası ile misafirlerine benzersiz bir tatil deneyimiyle yazfinaliyaşatıyor.

Yazı, baş başa romantizmve şifa dolu bir tatil ile uğurlamak isteyen çiftlere özel, en az 2 gece yarımpansiyon konaklamalı, bölgesel klasik masajı içeren Gold Paket sunuluyor. Sıcak yaz günlerini Afyon’un şifalı sularındauğurlayan çiftler, “İyi hisset” mottosunu lüks ve konfor içinde yaşayarak, şifave arınmışlık kazanıyor.

Bırakın,doğa size yazın son esintisini getirsin

Türkiye’nin 7 farklı kalitebelgesine sahip ilk 5 yıldızlı oteli olan NG Sapanca, yazın son günlerinin tadını doyasıya yaşamakisteyenleri, muhteşem doğasıyla huzur içinde ağırlıyor. NG Sapanca, İstanbul’asadece 2 saatlik uzaklıkta olması itibariyle kısa bir hafta sonu kaçamağıyaşamak isteyenler tarafından da oldukça talep görüyor. Sosyal mesafe,sanitasyon ve hijyen kurallarına en uygun şekilde önlemlerin alınan otel,misafirlerine doğayla iç içe dinginlik veren bir atmosfer yaşatıyor. Bu yönüylede misafirlerinin pandemi sürecinde yaşadığı kaygı ve endişenin yerine tümüylebir arınmışlık hissi sunuyor. Çok sayıda ulusal ve uluslararası ödüle sahip NGSapanca, 287 odası, NG Sapanca Wellness & Convention, Aliva Spa Merkezi,toplantı salonları, yemyeşil doğası ve farklı lezzet alternatifleriylemisafirlerine bir otelden beklenenden ötesini sunuyor.

Keyif velezzeti lüks ile harmanlıyor

Eylül ayında misafirlerine çok özel fırsatlar sunanNG Afyon, yazın finaline yakışır bir tatil vaat ediyor. Sosyal mesafe, sanitasyonve hijyen kurallarına en uygun şekilde tüm hazırlıklarını tamamlayan otel, hertürlü tatil anlayışına tek başına cevap veriyor. Böylece ailesi vesevdikleriyle doğada huzur bulmak, binlerce yıllık tarihe uzanan bir lezzetyolculuğuna çıkmak, geçmişten izler taşıyan yeni rotalar keşfetmek isteyenleribir araya getiriyor. 8’i termal 16açık ve kapalı havuzu, Afyon’un en büyük aquaparkı, yerel lezzetleri, havuzbaşında barbekü keyfi, eğlence merkezi, canlı müzik dinletileri ve lüks termalwellness hizmeti ile misafirlerine benzersiz bir arınmışlık kazandırıyor. “İyi Hisset” mottosuylakaliteli hizmet anlayışına sahip olan otel, bu yönüyle termal turizmde örnekgösterilen bir hizmet sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ericsson İnovasyon Ödülleri 2020: İklim değişikliğinin üstesinden gelmek

Üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenen Ericsson Inovasyon Ödülleri’nin bu seneki teması “Geleceği Geri Kazanmak” olarak belirlendi. 30 Eylül’e kadar başvuruların alınacağı küresel inovasyon yarışmasında birinci olan takım 25 bin, ikinci 15 bin ve üçüncü takım ise 5 bin Euro ödül kazanacak. Dünyanın dört bir yanındaki üniversite öğrencilerine, Ericsson uzmanlarının desteğiyle yenilikçi […]

Subscribe US Now

Betboo