Yazar Kasa POS’ların en yeteneklisi Yeni Profilo S900 ECR

admin

Sektörünün lider şirketleri arasında bulunan ve AR-GE yatırımlarıyla teknolojiye yön veren Profilo Ödeme Sistemleri; Maliye Bakanlığı ve Tübitak onaylı yeni ürünü Profilo S900 ECR ile yeni nesil yazarkasa kategorisindeki model sayısını dokuza çıkardı. Yüzbinlerce müşteri deneyimi sonucu Profilo Ödeme Sistemleri’nin deneyimli Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen ürün, sektördeki diğer yazar kasa POS’larda olmayan birçok yeni özellik ile ön plana çıkıyor.

Hem masaüstü hem de mobil olarak kullanılabilen Profilo S900 ECR, tüm bağlantıların tek bir noktada birleştirildiği bağlantı kutusu ile kablo karmaşasına son veriyor. Dâhili GPS ve barkod okuyucu opsiyonu, yüksek çözünürlüklü hassas dokunmatik ekranı, basitleştirilmiş menüsü, yeni nesil güvenlik yazılımı ve çift SIM kart kullanım ve 3G Modem alternatifi ile birçok özelliği tek bir cihazda topluyor. Profilo S900 ECR, kullanıcıya maksimum düzeyde kolaylık ve kesintisiz hizmet sağlamayı hedefleyen cihaz uzun süre kullanım sağlayan bataryası ile tam dolu şarjla sektördeki en uzun süre kesintisiz fiş kesebilme kapasitesine sahip. Ayrıca, Profilo S900 ECR 40 milyon satırlık EKÜ kapasitesi ile rakiplerinden farklılaşıyor. Profilo Ödeme Sistemleri müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla 6 farklı Profilo S900 ECR konfigürasyonu sunmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

El emeği sanat eserleri görücüye çıkıyor

Bu yıl 20. yılını kutlayan Beylikdüzü Migros AVM, art arda devam ettiği etkinliklere bir yenisini daha ekledi. Yıllardır düzenlediği çeşitli organizasyonlarda misafirlerini ağırlayan Beylikdüzü Migros AVM, bu kez de Beylikdüzü Belediyesi El Sanatları Atölyesi öğrencilerinin yılsonu sergisine ev sahipliği yapacak. Açılışı Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yapacak Beylikdüzü Belediyesi El […]

Subscribe US Now

Betboo