Yatırımın liderleri 10-11 Nisan’da İstanbul’da buluşuyor

kobipostasi

Körfez sermayesinin uluslararası yatırım fonları ve yatırımcıları  “İstanbul Uluslararası Yatırım Zirvesi”nde bir araya gelecek. İstanbul Yatırım Derneği ve Ortadoğu Ekonomi Platformu’nca düzenlenen zirve, 10-11 Nisan 2014’te Shangri la Bosphorus’tagerçekleştirilecek. Zirve, yatırımcılar ve yatırım yaptırmak isteyenler için oluşturulan ikili görüşme platformu ile bir ilke de imza atacak.

Siyaset ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleşecek zirvede, Kuveyt, Katar, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), merkezi fonların yöneticileri ve bölgenin en büyük yatırımcıları İstanbul’da buluşacak.

“Enerji” ve “İnşaat” ana başlıkları altında, Körfez sermayesine, büyük ilgi duyduğu Türkiye’deki yatırım fırsatlarını görüşme olanağı sunacak zirve ayrıca, oluşturulan ikili görüşme platformlarıyla, katılan yatırımcılara doğrudan yatırım yapma imkanı sağlayacak.

Zirvenin ilk gününde “Mega Projeler ve İnşaat” başlığı altında, “Mega projelerin finansmanı”, “Türkiye’de yatırım ortamı”, “Yatırımcılara sağlanan avantajlar”,“Bölgesel proje tanıtımları”nı tartışacak olan yatırımcılar, ikinci gün “Enerji ve Enerji Transferi” başlığı altında, “Enerji ve finansmanı”“Enerji transferi ve yenilenebilir enerji”, “Alternatif enerji modelleri” konularını görüşecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

TİM, inovasyon ligi kurdu, firmalar İnovalig’de yarışacak

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Türkiye’nin ilk inovasyon geliştirme programını hayata geçiriyor. Türkiye’nin yaratıcılık potansiyelini katma değere dönüştürmeyi hedefleyen TİM, uluslararası danışmanlık firması A.T. Kearney işbirliğiyle inovasyon ligi ‘İnovalig’in kurulduğunu açıkladı. TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, inovasyon şampiyonlarının belirleneceği İnovalig’in araştırma geliştirme (Ar-Ge) kültürünün yerleşmesine katkı yapacağını belirterek, “Türkiye’de Ar-Ge’nin Ar’ı var, […]

Subscribe US Now