Yataş Grup Hatay İçin 2990 Fidan Bağışladı

KOBİ Postası

Mobilya ve yatak sektörünün lider şirketlerinden Yataş Grup, Hatay’ın tekrar ağaçlandırılarak eski günlerine kavuşturulması hedefiyle başlatılan “Hatay İçin El Ele” kampanyasına çalışan sayısını temsilen 2 bin 990 fidan bağışladı.

Yataş Grup, Hatay’da meydana gelen yangınların ardından kentin yok olan ormanlarına yeniden hayat vermek için başlatılan “Hatay İçin El Ele” kampanyasına çalışan sayısını temsilen 2.990 adet fidan bağışında bulundu. Kampanyaya Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Geleceğe Nefes sitesi üzerinden her çalışanı için bir fidan bağışlayan Yataş Grup, “Hatay’da yaşanan yangında yok olan ormanlarımıza hayat vermek ve daha güzel bir gelecek için katkıda bulunuyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

ITC Global’e Türk sigorta şirketlerinden yoğun ilgi var

Dünyanın en büyük insurtech zirvesi InsureTech Connect (ITC) Global 19-21 Ekim tarihleri arasında online bir zirve deneyimiyle gerçekleşiyor. Türkiye organizasyonunu Yıldız Teknopark bünyesindeki InsurTech Hub’ın üstlendiği zirve 3 gün boyunca 24 saat aralıksız gerçekleşecek. ITC Global’e Türk sigorta şirketlerinden yoğun ilgi var Dünyanın en büyük insurtech zirvesi InsureTech Connect (ITC) […]

Subscribe US Now