Yataş Bedding’te Yılın En Avantajlı Kampanyası

admin

Yatakta kalite, konfor ve yeniliğin markası Yataş Bedding, Ekim ayına özel kampanyalarla yatak odalarını yenilemek isteyenlere fırsat üzerine fırsat sunuyor. 4 Ekim itibarıyla geçerli olan kampanyayla yatak, baza ve başlıklarda yüzde 40’a varan indirimler uygulayan Yataş Bedding, ayrıca her 3.490 TL’lik yatak-baza-başlık set alışverişlerine tüm tekstil ürünlerinde kullanılmak üzere 400 TL hediye çeki armağan ediyor.

Yataş Bedding’te fırsatlar bununla da bitmiyor. Beyaz ev tekstilinde tüm ürünlerde etiketin yarısı ve ikinci ürüne yüzde 20 ek indirim fırsatı sunuluyor. Renkli ev tekstili ürünlerinde ise her ürün grubuna özel yılın en düşük fiyatları uygulanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Uygulama ile kontrol edilen ilk cilt bakım cihazı FOREO LUNA 3 şimdi Türkiye’de

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, LUNA 3 ile inovatif cilt bakım ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Her cildin ihtiyaçlarının farklı olduğundan yola çıkan FOREO LUNA 3, etkili ve kusursuz bir bakım için adeta bir güzellik koçu gibi çalışıyor. Size özel bir cilt bakım çözümü sunan LUNA 3; yüz temizleme, sıkılaştırıcı […]

Subscribe US Now