Yaşanmış Hikayaler Pronet’i ödüle taşıdı

admin

Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Pronet, uluslararası standartlardaki yaratıcı projelerin yarıştığı Hermes Ödülleri’nden Platinum ödülle döndü. Pronet’in, video kategorisinde ve pazarlama iletişimi alanında büyük ödüle layık görülen projesi, Böcek Yapım işbirliğiyle hayata geçirilen dört farklı filmi kapsıyor.

Pronet’i ödüle taşıyan filmlerde, markanın gerçek kullanıcıları başlarından geçen gerçek hikayeleri ve kendileri için travmatik olan durumlarda Pronet ile yaşadıkları deneyimi tamamen kişisel yorumlarıyla anlatıyorlar. İstanbul’da yalnız yaşadığını söyleyen bir kullanıcı “Evime sahip çıkan tek şey Pronet” diyor. Evinde yangın çıktığı sırada orada olmayan bir kullanıcı, bu bilgiyi kendisine ulaştıranın da, olaya müdahale edilmesini sağlayanın da Pronet olduğunu söylüyor. Diğerleri ise “Hırsızlığa karşı aldık ama Pronet canımızı kurtardı”, “Hırsızın girememesinin tek sebebi Pronet” şeklinde deneyimlerini ifade ediyor.

“Kullanıcılarımızın güvenini kazanmak çok kıymetli”

Pronet Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ediz Habip, “Hayatın önümüze çıkardığı zorlu anlarda, kullanıcılarımızın yanında olabilmek, onların güvenini kazanabilmek bizim için çok kıymetli. Bu projemizin böylesi prestijli bir ödüle layık görülmesi, her zaman daha ileri gitme vizyonumuzu daha da pekiştiriyor” dedi.

Pronet, geçtiğimiz yıllarda müşteri deneyimi alanında, dünya birinciliğinin de dahil olduğu pek çok ödül kazanmıştı. Marka teknoloji ve insan kaynağına sürekli yatırım yaparak, müşterilerinin kişisel güvenlik senaryolarına özel çözümler geliştiriyor. Pronet Alarm Haber Alma Merkezi’nin gelen sinyallere, dünya ortalaması olan 60 saniyenin çok altında, ortalama 10 saniyede geri dönebiliyor oluşu hayat kurtarıyor. Pronet, hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumlarını da kapsayacak şekilde, kullanıcıları için tam koruma sağlıyor.

Ödüle layık görülen videoları izlemek için: https://www.pronet.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Emlak Konut'tan 1.3 milyon m2’lik 5 dev ihale

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO aralarında Galatasaray’ın Riva’daki arazisi ile Tariş Kooperatifler Birliği’nin İzmir Alsancak’taki arazisinin de olduğu 5 dev proje için düğmeye bastı. İstanbul Riva, Zeytinburnu, Tuzla ve 2 etaptan oluşacak İzmir Alsancak’taki 1.327.352 metrekare büyüklükteki 5 proje için Haziran ve Temmuz aylarında ihaleye çıkılıyor. […]

Subscribe US Now

Betboo