Yapı Kredi’ye, Visa Europe’dan iki ödül

kobipostasi

s1380970455_G__RSEL.jpgYapı Kredi, Visa Europe’un her yıl Türkiye’deki üye bankalara yönelik düzenlediği Visa Europe Türkiye Konferansı Vizyonist’13’te iki ayrı ödüle layık görüldü.

Türkiye’de kartlı ödeme sistemlerinde öncülüğünü her alanda sürdüren Yapı Kredi, Avrupa’nın ödeme sistemi Visa Europe’un her yıl düzenlediği Vizyonist’13’te iki ayrı “Başarı Ödülü” alarak bu alandaki başarısını bir kez daha kanıtladı.

Türkiye’nin önde gelen bankalarının yer aldığı sıralamada, 2012 yıl sonu rakamlarına göre Visa üyesi 23 banka arasındaKredi Kartı Alışveriş Hacminde Lider Banka olan Yapı Kredi, aynı zamanda Ticari Kart Alışveriş Hacminde Lider Bankaseçildi.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Yapı Kredi Kartlı Ödeme Sistemleri Pazarlama Grup Direktörü Serkan Ülgen, Türkiye’nin en güçlü kart platformuna sahip olan Yapı Kredi’nin, hem bireysel, hem de ticari kredi kartlarında sektör lideri olduğunu belirtti. Ülgen, “World’ün 22. yılını kutladığımız bu sene böyle bir ödülü almak bizim için ayrı bir mutluluk. Türkiye’nin ilk kredi kartı ünvanına sahip olarak, birden çok bankanın, milyonlarca kart sahibinin, yüzlerce değerli perakende markasının ve binlerce üye işyerinin dahil olduğu, Türkiye’nin en büyük alışveriş ve pazarlama platformunu temsil ediyoruz. Worldcard’ın, en çok yerde, en çok kişiye, en çok kazandıran kart olduğunu görüyoruz. Bu başarımızı ticari kartlarda da sürdürüyoruz. Worldcard Ailesi’nde yer alan World Business Kart’ımız ticari kredi kartları ciro pazarında, yüzde 20 pazar payıyla lider konumda bulunuyor. Başarılarımızın ve tüketicilerimizden gördüğümüz ilginin daha geniş platformlarda da karşılık bulmasının haklı gururunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bankalardan “mesleklere özel” paketler

ESİN ÇETİNEL >> Bankaların son dönemde mesleklere özel çıkardıkları paketler dikkat çekiyor. Söz konusu paketlerde, sektöre özel geri ödeme planı bulunan kredilerle ödeme takvimini tüketicinin belirleyeceği kredi kartları özellikle avantaj sağlıyor. Ayrıca tüm bankacılık ürün ve hizmetleri de bu paketlere dahil edilmiş durumda; üstelik daha avantajlı fiyatlarla… Söz konusu paketlere en […]

Subscribe US Now

Betboo