Yapı Kredi’nin Ford Transit Connect kazandıran kampanyası sonuçlandı

kobipostasi

s1379680680_G__RSELYapı Kredi’nin Kurumsal İnternet Bankacılığı Kampanyası kapsamında hediye kazanan isimler açıklandı. 1 Mayıs – 1 Temmuz tarihleri arasında internet bankacılığına giriş yapan Yapı Kredi KOBİ Bankacılığı müşterilerinden DB Otelcilik ve Turistik İşletmeler A.Ş. Ford Transit Connect’in sahibi oldu. 10 kişi Arçelik LED TV, 25 kişi ise Samsung tablet PC kazandı.

Yapı Kredi, KOBİ’lerin ülke ekonomisinin itici gücünü oluşturduğunun bilinciyle hareket ediyor, KOBİ müşterilerini tercih ve ihtiyaçlarına uygun ürün ile hizmetlerin yanı sıra düzenlediği kampanyalarla da destekliyor. Yapı Kredi’nin KOBİ Bankacılığı hizmetleriyle ilgili detaylı bilgiler www.yapikredi.com.tr’de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Alfemo’nun yüzde 33 indirim kampanyası ile bu sonbahar evinize yeniden aşık olacaksınız

Alfemo’nun yüzde 33 indirim kampanyası ile bu sonbahar evinize yeniden aşık olacaksınız… Estetik, fonksiyonel ve yenilikçi mobilya koleksiyonlarıyla her zaman büyük beğeni toplayan Alfemo, tartışmasız kalitesini de geçtiğimiz yıl aldığı Avrupa Kalite Ödülü ile uluslararası platformda belgelemişti. Ürettiği özel tasarım mobilyalara daha çok kişinin ulaşabilmesini hedefleyen Alfemo, sonbaharı çok avantajlı […]

Subscribe US Now

Betboo