Yapı Kredi’den okula dönüş kredisi

kobipostasi

s1378621604_GO__RSELYapı Kredi, okulların açılacağı Eylül ayında da öğrencileri ve ailelerini desteklemeye devam ediyor. Yapı Kredi, yeni “Okula Dönüş” bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında Eylül ayı sonuna kadar günde 10 TL’ye, 36 ay vadeli 9.000 TL masrafsız ihtiyaç kredisi sunuyor.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Yapı Kredi müşterileri, İnternet Bankacılığı, SMS veya Yapı Kredi ATM’leri üzerinden Kredi Şimdi ile kolayca kredi başvurusu yaparak sonucunu anında öğrenebiliyorlar. SMS ile başvuru yapmak için “Bireysel(boşluk) TCKN(boşluk) Aylık net geliri” yazıp 4411’e mesaj atmaları yeterli oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kırtasiye ve okul malzemelerindeki zararlı maddelere karşı ne yapmalı?

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası okulların açılmasıyla kullanımı artacak olan pastel boyadan silgilere, beslenme çantasından kalemtraşa kırtasiye malzemeleri ve okul araç gereçleriyle ilgili olarak bir uyarı yayımladı. Uyarıda kırtasiye malzemeleri ve okul araç gereçlerinde “fitalatlar, azo boyalar ve bazı ağır metaller” kullanıldığına dikkat çekildi. Bu tehlikeli maddelerin bazılarına sınırlandırma getirildiğine ancak […]

Subscribe US Now